Mrozu przedpremierowo w TIDALU

3 lata po premierze płyty Rollercoaster, Mrozu powraca z nowym albumem pod tytułem Zew. Premiera płyty jest przewidziana na 24 lutego, ale już teraz można ją odsłuchać w całości na platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL pod adresem:  https://listen.tidal.com/album/69956063 

Najnowszy album Mroza powstał przy współpracy z producentem Marcinem Borsem. Zaowocowała ona spójnym i wyrazistym materiałem. Na płycie Zew pojawiają się utwory koncepcyjne z osobistymi tekstami opisującymi dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Entuzjaści klasycznego „brudnego” brzmienia będą mile zaskoczeni dźwiękami charakterystycznymi dla lat 70. czy 90. XX wieku.

Łukasz Mróz, znany publiczności jako Mrozu, to muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent, którego styl ewoluował przez lata twórczości. Jego pierwsze utwory utrzymane były w stylu r’n’b. Obecnie muzyka wrocławskiego artysty nawiązuje do rdzennego soulu, bluesa i rock’and’rolla.

Mrozu zadebiutował w 2009 roku albumem Miliony monet, którego tytułowy singiel podbił listy przebojów największych radiostacji w Polsce. Po 5 latach powrócił na scenę muzyczną wydawnictwem Rollercoaster. W takich hitach jak: Rollercoaster, Jak nie my to kto, czy Nic do stracenia, wykonanym wspólnie z chórem Sound n’ Grace, zaprezentował talent do pisania chwytliwych piosenek.

###

Mrozu – wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. Znany
z energetycznych koncertów i tajemniczego życia prywatnego. Pozostaje wierny zasadzie, że najważniejsza jest muzyka. Zdecydowanie bardziej woli grać dla swoich fanów, niż bywać na salonach. Do tej pory wydał 3 albumy studyjne. Jego najnowsze wydawnictwo, Zew, wkrótce trafi na sklepowe półki.

###

O TIDALU 

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 130 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.