Mroczna nowość od K2 już na MaxFloRecTV!

K2 – Tomasz Marycki. Fot. Łukasz Siekanowicz

 

Trudno nie znać „1 momentu” K2 & Buki. To wielokrotnie nagradzany, jeden z największych hitów 2014 r. Fani K2 cenią go jednak również za masę mrocznych, rapowych numerów. „Tu umierają anioły”, „Scena dramatu” czy „Outsider” – to tylko niektóre z nich. Dziś (27.01) do grona utworów w tym klimacie dołącza „II moment”

Po wydanym jesienią ub.r. poruszającym singlu „Twój fire”, traktującym o tragedii, jaka wydarzyła się w jego rodzinie, K2 powraca z „II momentem”. Prawdopodobnie utwór ten trafi na… II solowy krążek rapera.

Za realizację klipu do „II momentu” odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Produkcją muzyczną utworu zajął się Dr Nico. Singiel jest kolejną odsłoną tego, nad czym od kilku miesięcy pracuje K2. Na jego nowej płycie z pewnością nie zabraknie numerów w mrocznym klimacie, czego ostatnim przykładem był „Outsider”.

Aby być na bieżąco z twórczością K2, polecamy śledzić nasz serwis, a także subskrybować MaxFloRecTV (kliknij, aby potwierdzić subskrypcję: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Tekst: Kajetan Balder (MaxFloRec)