Unikalny album słynnego projektu Gouryella! – Ferry Corsten pres. Gouryella – From The Heavens

Gouryella to było coś nowego, brzmienie które miało wielki wpływ na rozwój sceny klubowej. Wzorowało się na nim wielu DJ’ów i producentów z dzisiejszej czołówki. Album „From The Heavens”, to znakomite podsumowanie. Historia muzyki trance w pigułce.

Gouryella to jeden z najbardziej znanych, trance’owych projektów wszech czasów. Założony w 1999 roku przez Ferry’ego Corstena oraz DJ’a Tiësto, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów nowych brzmień. Single takie jak „Gouryella”, „Walhalla” czy „Tenshi” uważane są za klasyki gatunku, które po dzień dzisiejszy usłyszeć można w klubach oraz na festiwalach. Ostatni z nich, znalazł się nawet na ścieżce dźwiękowej do gry „FIFA 2002”.

Po trzech latach działalności, projekt został rozwiązany na rzecz solowych karier obydwu artystów. Teraz, ponad dekadę później, Ferry Corsten reaktywuje Gouryellę, prezentując dwa zupełnie nowe utwory „Anahera” i „Neba”. Obydwa zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem, czego dowodem są pierwsze miejsca wśród bestsellerów Beatport oraz iTunes. Unikalną niespodzianką dla fanów jest specjalne, limitowane wydawnictwo zatytułowane „From The Heavens”. Album i kompilacja w jednym. Wszystkie osiem singli Gouryelli, solowe nowości Corstena i specjalny dodatek od Dimension.

 

Fenomenalny zestaw, który powinien znaleźć się w kolekcji każdego fana klubowych brzmień!

 

 

Tracklista:

 1. Ferry Corsten pres. Gouryella – Intro
 2. Ferry Corsten pres. Gouryella – Gouryella
 3. Ferry Corsten pres. Gouryella – Ligaya
 4. Ferry Corsten – Drum’s A Weapon
 5. Ferry Corsten pres. Gouryella – Gorella
 6. Ferry Corsten – Voema
 7. Ferry Corsten – Follow You
 8. Dimension – Dopamina
 9. Ferry Corsten pres. Gouryella – Walhalla
 10. Ferry Corsten pres. Gouryella – Tenshi
 11. Ferry Corsten pres. Gouryella – Anahera
 12. Ferry Corsten pres. Gouryella – Neba

 

 

PREMIERA: 13.01.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl