TIDAL WPROWADZA FUNKCJĘ „MASTERS”

Platforma muzyczna TIDAL ogłosiła dostępność w swoim serwisie nagrań w jakości studyjnej dzięki usłudze „Masters”. Szeroka gama nagrań jest teraz dostępna dla użytkowników TIDAL na całym świecie.

TIDAL zintegrował w swoim serwisie wielokrotnie nagradzaną technologię MQA (Master Quality Authenticated), dzięki której albumy w jakości studyjnej są dostępne w streamingu. Na początek opcja „Masters”, z której mogą korzystać abonenci HiFi dostępna jest w aplikacji desktopowej, a liczba nagrań w jakości studyjnej w TIDAL będzie cały czas rosnąć.

TIDAL zobowiązał się zbliżać fanów muzyki do ich ulubionych artystów, a dzięki jakości dźwięku oferowanej za pomocą technologii MQA, możliwe jest słuchanie muzyki w taki sposób, jak została nagrana w studiu – powiedział dyrektor generalny TIDAL Polska, Adrian Ciepichał. – Jesteśmy podekscytowani, że możemy zapewnić naszym użytkownikom studyjną jakość dźwięku.

TIDAL jest firmą stawiającą artystę na najważniejszym miejscu. Trudno o większe zadowolenie, bowiem TIDAL podziela naszą wizję umożliwiającą fanom dotarcie do ich ulubionej muzyki w najlepszej jakości.– zapewnił Mike Jbara, Dyrektor Generalny MQA.