Znamy supporty przed Antimatter w marcu

W marcu tego roku. angielski Antimatter wraca do Polski na trzy koncerty – w Katowicach (12 marca, Katofonia), w Warszawie (13 marca, Hydrozagadka) i w Gdańsku (14 marca, Protokultura).

Dwa lata temu Anglicy wydali szósty album studyjny, The Judas Table (Prophecy). Obecna trasa, w dziesiątą rocznicę ukazania się krążka Leaving Eden stanowić będzie podsumowanie ostatniej dekady działalności zespołu.

Antimatter, „Leaving Eden”

Jako support w trzech miastach wystąpi Sounds Like the End of the World –  pięcioosobowy zespół instrumentalny z Gdańska, grający post-rock. W 2014 r. ukazał się ich debiutancki album „Stages of Delusion”.
Sounds Like the End of the World, „Free Fall”

Jako gość specjalny w Katowicach zagra Them Pulp Criminals – rezultat dżentelmeńskiej umowy pomiędzy wokalistą Tymkiem Jędrzejczykiem (Ragehammer, Exmortum) i kompozytorem Igorem Herzykiem. Muzyka Them Pulp Criminals rezonuje podupadającym duchem Krakowa. To dark-folkowe opowieści z otchłani widzianej oczami samotnika, historie o dekadencji, namiętnościach, krwi oraz siarce, podane z klasą i zaśpiewane szarmancką frazą. W 2016 r. ukazała się ich debiutancka płyta „Lucifer is Love” (Malignant Voices).

Them Pulp Criminals „Jack Torrance”

 

Informacje o biletach dostępne w klubach i na wydarzeniach koncertowych na Facebooku: