Nowy klip Bob One’a już w sieci!

Projekt – Dawid Borowski

 

Od 29 grudnia, na MaxFloRecTV dostępny jest długo wyczekiwany teledysk Bob One’a.  Premierowy utwór „Idę w to” jest pierwszym z singli,  które w najbliższym czasie ujrzą światło dzienne. Zobaczcie Boba w nowej odsłonie

Na dobre zakończenie roku artysta postanowił podzielić się efektami swojej pracy. Za muzykę do „Idę w to” odpowiedzialny jest duet producencki soSpecial. Nagrań dokonano w MaxFloStudio, gdzie miksem i masteringiem zajął się DJ Samiryi. Bob One zapowiada, że w najbliższym czasie ujawni kolejne nowości, które zostały już zarejestrowane.

Za realizację wideo do utworu odpowiada grupa Filminati. Zdjęcia odbyły się na terenie hotelu Poziom 511 w Podzamczu k. Ogrodzieńca oraz w klubie muzycznym VHS w Sosnowcu.

Numerem „Idę w to” Bob One rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Najnowszy singiel  pobrać można jako MP3 w MaxFloSklepie pod adresem https://maxflosklep.pl/pl/p/Bob-One-Ide-w-to-singiel/795. Aby nie przegapić kolejnych niespodzianek od artysty koniecznie subskrybujcie kanał MaxFloRecTV na YT (kliknij tutaj, aby dać suba: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Tekst: Anna Grabowska