Nowe wydanie Metal Hammera od dziś w sprzedaży! /

Tradycyjnie tuż przed Świętami ukazuje się styczniowe wydanie magazynu Metal Hammer. Sporo miejsca zajmuje podsumowanie kończącego się roku. A jaki on był? Redaktor naczelny twierdzi, że „taki, jak rock właśnie, pełen różnych odcieni – ukazało się wiele dobrych płyt, w Polsce zagrało wielu ciekawych artystów ale kilka ważnych postaci przyszło nam też pożegnać… W naszym styczniowym numerze staramy się podsumować to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy, zaś każdy z naszych dziennikarzy miał szansę wskazać to, co było dla niego najważniejsze na muzycznym rynku.”
Zdecydowana większość tematów omawianych w nowym wydaniu pisma dotyczy płytowych premier, które światło dzienne ujrzą już w 2017 roku. I tak mamy tu obszerny wywiad z Kreator, ciekawą rozmowę z Pain Of Salvation, wynurzenia Sepultury na temat przeszłości i przyszłości oraz dywagacje Nocnego Kochanka i Percival Schuttenbach. Do tego dużo recenzji, kilka koncertowych relacji, a do części nakładu dołączyliśmy płytę CD z premierowymi utworami.
Metal Hammer 1/2017
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Kreator 8
Podsumowanie Roku Redakcja 12
Firewind 16
Accept&Sabaton 18
Skillet 22
Barb Wire Dolls 23
Sepultura 24
Pain Of Salvation 26
Percival Schuttenbach 28
Nocny Kochanek 30
Drop. 32
Vincent 41
Na Zachód Od Metalu 42
Offence 43
Meller/Gołyźniak/Duda 44
Podsumowanie Roku 48
Rainbow 52
John Revolta 53
Album Miesiąca 54
Recenzje 56
Live 64
Out Of The Darkness 68
Book Zapłać 69
Die Young 70
+ płyta CD (część nakładu)
Aktualne i archiwalne wydania Metal Hammera można kupić w sprzedaży wysyłkowej na stronie: http://shop.metalmind.com.pl/metalhammer.html
Metal Hammer – strony oficjalne: