NOWA GWIAZDA… I NOWY ROMANS? / JULA WŚRÓD MOSTOWIAKÓW!

Już wkrótce do obsady „M jak Miłość” dołączy kolejna gwiazda:

Julita „Jula” Fabiszewska (wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która fanów zdobyła m.in. dzięki przebojom “Milion słów”, „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie”). Rola w serialu będzie jej aktorskim debiutem, a przed kamerami młoda piosenkarka wcieli się w rolę Pauliny… dziewczyny, która odmieni życie Marcina (Mikołaj Roznerski).

– „M jak miłość” jest dla mnie fantastyczną przygodą, ale również dużym wyzwaniem. Odkąd pamiętam zasiadałam przed telewizorem czekając na ten serial i gdyby ktoś wtedy powiedział, że będę kiedyś jego częścią, uznałabym, że oszalał! – rzuca z uśmiechem Jula.

– Niesamowicie cieszę się na to kolejne doświadczenie w życiu – tym bardziej, że mogę rozwinąć skrzydła w zupełnie czymś innym niż muzyka, co będzie dla mnie nie lada sprawdzianem – dodaje gwiazda.

Bohaterka, którą zagra Jula, przyjedzie do Warszawy, by zacząć studia z biotechnologii. A jej znajomość z Marcinem zacznie się pechowo – od stłuczki na ulicy i sporej kłótni. Chodakowski od razu poczuje jednak do dziewczyny sympatię i zaledwie kilka godzin później jego nowa „znajoma” zostanie… nianią małego Szymka (Staś Szczypiński)! Paulina odpowie na ogłoszenie, które Marcin zamieści w Internecie i weźmie nawet udział w specjalnym „castingu”, który Chodakowski zorganizuje wspólnie z Agnieszką (Magdalena Walach). A Olszewska będzie dziewczyną zachwycona – i w końcu namówi przyjaciela, by spośród wszystkich kandydatek wybrał właśnie ją.

Paulina bez trudu podbije serce Szymka… a Marcin od razu zabierze ją do Grabiny. Czy nowa opiekunka spodoba się też Mostowiakom? Ciekawych zapraszamy do TVP2!

Poza planami aktorskimi, Jula pracuje aktualnie nad nowa płytą, której premiera zaplanowana jest  na wiosnę 2017 roku.

Jej ostatni singiel „Milion Słów”, był jedną z najczęściej granych piosenek w 2017 roku.

Obecnie w radiach możemy usłyszeć  piosenkę przygotowaną specjalnie na Święta,  z chorem Sound’n’Grace pt. „Gdy Gwiazdka”

Piosenka jest tez wykorzystana w oprawie świątecznej TV Polsat.

Jula będzie też jedną z gwiazd nocy Sylwestrowej TVN.