Tamta dziewczyna w niespełna miesiąc po premierze uzyskał status – PLATYNOWEJ PŁYTY!!!

Najbardziej oczekiwany albumu tego roku – Sylwia Grzeszczak – Tamta dziewczyna w niespełna miesiąc po premierzeuzyskał status – PLATYNOWEJ PŁYTY!!!

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego klipu promującego Album.

Singel Bezdroża Sylwia Grzeszczak wykonała wspólnie z Mateuszem Ziółko.

 

Od wydania albumu „Komponując siebie”, minęły trzy lata. W tym czasie Sylwa zagrała mnóstwo koncertów oraz skupiła się na nagraniu płyty.

Wydawnictwo „Tamta dziewczyna” to trzeci solowy album Sylwii Grzeszczak.

12 piosenek, wśród których znajduje się tytułowa „Tamta dziewczyna” oraz najnowszy singiel – „Bezdroża”, wykonany wspólnie z Mateuszem Ziółko – piosenka wyjątkowa, gdyż powstała jak Sylwia miała 15 lat.
Trasa koncertowa Sylwii potrwa do grudnia. Artystka na koncertach wykonuje największe przeboje oraz piosenki z nowej płyty. Publiczność jest Sylwii wierna od lat – koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Sylwia Grzeszczak wokalistka, kompozytor, autorka tekstów… jednym słowem człowiek orkiestra… szerszej publiczności dała się poznać poprzez współprace z Liberem i niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Wydawca: Gorgo Music

Posłuchaj całego albumu: http://lnk.to/sylwiagrzeszczak

FB Sylwii Grzeszczak

FB Warner Music Poland