Amy Macdonald na dwóch koncertach w Polsce!

amymacdonald_2016_pressrelease_gora

Agencje Alter Art i Go Ahead zapraszają na dwa koncerty Amy Macdonald! Artystka wystąpi 23 marca w warszawskim Palladium i 24 marca w Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

Aż pięć lat czekaliśmy na nowy album Amy Macdonald, ale artystka wreszcie potwierdziła jego premierę! Płyta „Under Stars” ukaże się 17 lutego przyszłego roku. Szkocka wokalistka sama przyznaje, że praca nad materiałem zajęła rekordowo dużo czasu, ale te dwa i pół roku prac pozwalają jej czuć się wyjątkowo dumną z czwartej płyty.

Amy Macdonald jest wokalistką i autorką tekstów specjalizującą się głównie w balladach. Na całym świecie sprzedała ponad 9 milionów egzemplarzy płyt! W Polsce jest znana przede wszystkim z przeboju „This Is the Life”, który wydała mając zaledwie 18 lat. Ten hit to tylko jeden z jej sukcesów – na koncie ma m.in. pokonanie Adele, Duffy i Gabrielli Climi w rywalizacji o niemiecką nagrodę Echo Award dla najlepszego debiutanta, tytuł najlepszego debiutu od czasów Amy Winehouse czy pierwsze miejsce singla „This Is the Life” w dziesięciu krajach. Jest ukochaną artystką w swoim kraju. Kilka lat temu uzyskała tytuł Osobowości Roku w Szkocji!

Premiera „Under Stars” będzie okazją do światowej trasy koncertowej, którą rozpocznie się w Europie. Koncerty w Polsce będą doskonałą okazją, by posłuchać zarówno najnowszych utworów jak i największych przebojów artystki na żywo!

Bilety w sprzedaży od 2 grudnia będą dostępne na stronie www.alterart.pl.