Nowy album oraz cały katalog Metalliki dostępny w TIDAL!

tidal-share.e86656feJPG

Po raz pierwszy w historii katalog jednego z najbardziej wpływowych zespołów muzyki rockowej i metalowej wszechczasów jest dostępny w serwisie TIDAL. Wszystkie albumy Metalliki są dostępne w TIDAL już od 18 listopada wraz z najnowszym wydawnictwem zespołu zatytułowanym „Hardwired…To Self-Destruct”. Najnowszego albumu można posłuchać w serwisie pod linkiem: https://listen.tidal.com/album/67002934

Już od 18 listopada użytkownicy TIDAL mają dostęp do pełnego katalogu albumów jednego z najbardziej znaczących zespołów w historii muzyki rockowej i metalowej, grupy Metallica. Zawiera on wszystkie jedenaście studyjnych albumów – od debiutanckiej „Kill’em All” poprzez najnowsze dokonanie grupy zatytułowane „Hardwired…To Self-Destruct”.

Od teraz użytkownicy mogą cieszyć się wszystkimi albumami wraz z najnowszym wydawnictwem, który trafił do TIDAL w dwóch wersjach: podstawowej oraz deluxe, na której można znaleźć oprócz premierowego utworu „Lords of Summer” znajdziemy covery Iron Maiden, Deep Purple czy Ronniego Jamesa Dio oraz nagrania koncertowe.

###

O TIDALU 

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 42 milionów piosenek oraz ponad 140 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.