Metal Hammer Festival – bilety już w sprzedaży!

mh-festival_tr_205x280_v1

Metal Mind Productions informuje, że powraca Metal Hammer Festival! Najnowsza edycja odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, headlinerem festiwalu będzie jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej – Marilyn Manson! Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie!

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu (Uwaga! poniżej zaktualizowane kategorie i ceny):

Loża  – 375/ 395 zł

Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł

Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 230/ 250 zł

Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł

Płyta – 190/ 210 zł

 

Bilety do nabycia na stronach:
www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl,

 

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, www.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa: 32 / 253 71 82, zamowienia@metalmind.com.pl, shop.metalmind.com.pl

Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. TOOL, Korn czy Judas Priest. 

METAL MIND PRODUCTIONS  zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL 2017

MARILYN MANSON

+ goście specjalni

21.07.2017 – Spodek, Katowice

Jeden z największych showmanów XXI wieku, muzyk, który od lat znajduje się w centrum zainteresowania mediów i fanów. Artysta, który plasuje się poza wszelkimi klasyfikacjami i umyka wszelkim stereotypom. Twórca charyzmatyczny i kontrowersyjny, perfekcjonista, którego koncert to nie tylko doskonałe kompozycje, ale i dopracowany w każdym calu spektakl na najwyższym poziomie, zaskakujący wręcz szokujący. Marilyn Manson pojawi się w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego albumu,”Say10″, który ukaże się 14 lutego przyszłego roku.

Marilyn Manson to sceniczny pseudonim Briana Warnera, który w 1989 roku wraz ze Scottem Putesky (Daisy Berkowitz) stworzył zespół początkowo działający pod nazwą Marilyn Manson & the Spooky Kids, a który wkrótce przemianowany został na Marilyn Manson. Grupa zadebiutowała w 1994 roku za sprawą płyty „Portrait of an American Family”, ale prawdziwy sukces zespół odniósł z następnym albumem, który ukazał się w 1996 roku, „Antichrist Superstar”, płyta ta znalazła 7 mln nabywców na całym świecie. Kolejne albumy ugruntowały pozycję Mansona nie tylko jako świetnego muzyka, ale i najbardziej szokującego artysty na muzycznej scenie. Dotychczasową dyskografię grupy zamyka płyta  „The Pale Emperor” z 2015 roku. Marilyn Manson na całym świecie sprzedał ponad 50 mln płyt, w samych tylko Stanach 8 studyjnych płyt znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się tytułów. W 2003 roku Manson został uznany przez MTV za 'jedynego prawdziwego artystę dzisiejszych czasów”.

Oprócz Marilyna Mansona na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy!

 

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/metalmindproductions