RED LIPS LEKARSTWEM NA WSZECHOBECNĄ DEPRESJĘ

image004

„Zmiana planu” to tytuł najnowszej płyty Red Lips. Album właśnie trafił do sprzedaży.

Na krążku znalazło się piętnaście utworów, w tym dobrze znane już nagrania: „Tu i teraz”, „P.S.”  i „Ikar”.

– Gramy i nagrywamy, bo kochamy to robić. Nasze marzenia się spełniły. Wierzę, że każdy może ciężką pracą osiągnąć swój cel i wreszcie spełnić się. „Zmiana Planu” to taki rockowy klucz do furtki, za którą czeka na człowieka to, co najlepsze – mówi Ruda, frontmanka zespołu Red Lips.

– Mam nadzieję, że słuchając tej płyty, ludzie poczują energię i poczują się lepiej. Chciałabym, by to był taki granat odłamkowy, który rzucam we wszechobecną depresję. Mam nadzieję, że odłamki w postaci poszczególnych piosenek trafią jak najwięcej ludzi. Jest płyta i bardzo się cieszymy, ale nie zamierzamy zwalniać tempa bo ruszamy w trasę koncertową, którą rozpoczniemy koncertem 4 lutego 2017 r. w warszawskim klubie Stodoła. Podczas tego koncertu świętuję moje urodziny, więc serdecznie zapraszam szczególnie na tę imprezę – dodaje.

Materiał na album „Zmiana planu” nagrano w składzie: Ruda – wokal, teksty, Lazer – muzyka, gitary, basy, sampling, loopy, mix, produkcja muzyczna, Piroman – bas, mastering oraz  Sopel – bębny.

Już w grudniu fani Red Lips będą mieli szansę na zdobycie autografów grupy na nowym krążku. Spotkania promocyjne odbędą się w salonach Empik w całej Polsce:

 

3 grudnia – Poznań

4 grudnia – Łódź

8 grudnia – Warszawa

9 grudnia – Wrocław

10 grudnia – Katowice

17 grudnia – Gdańsk

 

Płyta dostępna jest na empik.com: http://www.empik.com/zmiana-planu-red-lips,p1131358271,muzyka-p

Album „Zmiana planu” w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/RedLipsZmianaPlanu/