Pierwszy studyjny album duetu MÖWE – MÖWE – Back In The Summer

mowe-back-in-the-summer-front

Dwoje przyjaciół, którzy w swoim studio nagrywają ciepłe, pełne pozytywnych wibracji utwory. Nazwa ich projektu, w języku polskim oznacza mewa i kojarzy ją niemal każdy wielbiciel tropical i deep-house. Po kilku udanych singlach, przyszedł czas na pierwszy album.

Duet, którego popularność rośnie w niesamowitym tempie, z każdym kolejnym miesiącem. To wszystko za sprawą letnich, melodyjnych utworów, którymi oczarowali słuchaczy z całego świata. Projekt MÖWE, tworzy dwójka utalentowanych producentów z Wiednia, Melanie Ebietoma i Clemens Martinuzzi. Wystarczył im zaledwie rok, aby dwa single osiągnęły pierwsze miejsca na listach bestsellerów Beatport i Spotify. Piosenki „Chasing Clouds” i „Lovers Friends”, świetnie radziły sobie również na playlistach radiowych w Europie.

 

Wydawnictwo „Back In The Summer” to debiutancki, studyjny materiał od MÖWE, w skład którego wchodzi 16 utworów. Tytuł nie jest bez znaczenia, ponieważ klimat zawartych tu kompozycji pozwoli Wam się odprężyć i choć na chwilę powrócić na szlak letnich wypadów. Te chwytliwe, wciągające melodie opanują Was bez końca i jeżeli spróbujecie raz, to z pewnością będziecie chcieli wracać po więcej. W produkcję albumu zaangażowali się znakomici wokaliści, jak Kye Sones, Daniel Nitt, Cleah, Jerry Williams, Thomas Fiss, Junge czy projekt Bright Sparks.

 

 

Tracklista:

 1. Eyes Wide Shut (feat. Kye Sones)
 2. Kiss Kiss Kiss
 3. Lovers Friends (with Daniel Nitt)
 4. Cruel Hearts
 5. Back In The Summer (feat. Cleah)
 6. Your Skin (feat. Bright Sparks)
 7. Boy Oh Boy (feat. Jerry Williams)
 8. My Direction (feat. Junge)
 9. Signals (feat. Thomas Fiss)
 10. Shouldn’t Have Called My Ex
 11. Save My Love
 12. Chasing Clouds
 13. Konfettiregen
 14. On My Road Alone
 15. Strange
 16. The Walk

 

 

 

PREMIERA: 18.11.2016, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl