Nowy album Sylwii Grzeszczak przedpremierowo w TIDALU!

Foto: Mat. Prasowe

Foto: Mat. Prasowe

 

 Tamta dziewczyna to trzecia solowa płyta Sylwii Grzeszczak, której premiera została zaplanowana na 25 listopada. Jednak już od 18 listopada użytkownicy platformy muzyczno-rozrywkowej TIDAL mogą przedpremierowo zapoznać się z nowym wydawnictwem wokalistki. Przez tydzień będą sukcesywnie ujawniane kolejne utwory z nadchodzącego albumu. Płyta w całości zostanie udostępniona w dniu premiery. 

Dzisiaj w serwisie TIDAL został upubliczniony pierwszy utwór z najnowszego wydawnictwa Sylwii Grzeszczak zatytułowany California, którego można posłuchać pod linkiem: http://listen.tidal.com/album/67186504. Codziennie aż do dnia premiery stopniowo będą ujawniane kolejne piosenki. Na płycie znalazło się 10 kawałków, wśród nich tytułowa Tamta dziewczyna oraz najnowszy singiel promujący wydawnictwo zatytułowany Bezdroża. Od 25 listopada cały album będzie dostępny dla użytkowników platformy.

Sylwia Grzeszczak to także kompozytorka i autorka tekstów. Od wydania ostatniego albumu Komponując siebie minęły trzy lata. W tym czasie wokalistka koncertowała i pracowała nad nowym wydawnictwem. Do współpracy przy Tamtej dziewczynie zaprosiła Mateusza Ziółko, z którym nagrała singiel Bezdroża. Utwór jest także dostępny w TIDALU pod linkiem: http://listen.tidal.com/album/66952886.

###

O TIDALU 

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 42 milionów piosenek oraz ponad 140 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.