ŚWIATOWA SUPERGWIAZDA, BRUNO MARS POWRACA Z NOWYM SINGLEM “24K MAGIC”

bruno-mars-24k-magic

“Możecie nazywać tę piosenkę pierwszym singlem z mojej nowej płyty, ja nazywam ją zaproszeniem na imprezę ” – Bruno Mars

MARS OGŁASZA TRZECI ALBUM “24K MAGIC”, 

PREMIERA 18 LISTOPADA

 

POSŁUCHAJ/OBEJRZYJ “24K MAGIC” TUTAJ:

https://wmg.lnk.to/BrunoMars24KMagic 

Uznana przez krytyków supergwiazda, Bruno Mars prezentuje dzisiaj pierwszy od prawie czterech lat solowy utwór. Napisany i wyprodukowany przez Shampoo Press & Curl z pomocą The Stereotypes, nowy singiel zatytułowano“24k Magic” (“twenty-four karat magic”).  Jednocześnie laureat wielu nagród Grammy ogłosił swój oczekiwany, trzeci album studyjny – również nazwany “24k Magic” – premierę będzie miał 18 listopada.

Singlowi towarzyszy teledysk wyreżyserowany przez duet: Bruno Mars/Cameron Duddy. Klip – wypełniony odrzutowcami prowadzonymi przez sławne Fountains of Bellagio – można już obejrzeć na oficjalnym kanale Youtube’owym Marsa:

*O BRUNO MARSIE*

Bruno zadebiutował w 2010 roku krążkiem „Doo-Wops & Hooligans”, pięciokrotnie platynowym po obu stronach Atlantyku. Do tej pory  jego albumy i single rozeszły się na całym świecie w nakładzie przekraczającym 169 milionów egzemplarzy, co sprawiło, że został najlepiej sprzedającym się artystą w historii muzyki rozrywkowej.

 

Druga płyta Amerykanina w jego ojczyźnie aż cztery razy pokryła się platyną, a na całym świecie sprzedała się w nakładzie przekraczającym 6 mln egzemplarzy.

 

W listopadzie 2014 roku ukazał się utwór „Uptown Funk” Marka Ronsona z Marsem na wokalu. Piosenka zdominowała listy przebojów, wygrałą 3 nagrody Grammy a towarzyszący jej teledysk był nominowany w pięciu kategoriach podczas MTV Video Music Awards w 2015 roku, zabierając do domu statuetkę w kategorii Best Male Video. Panowie wykonali przebój w tym roku podczas przerwy meczu Super Bowl.

WIĘCEJ O BRUNO MARSIE

WEBSITE

FACEBOOK

TWITTER

INSTAGRAM

YOUTUBE