DEJWID WKRACZA NA MUZYCZNY RING!

image002

Nagranie Dejwida „Twoja walka (progres)” to drugi singiel zapowiadający ścieżkę dźwiękową inspirowaną filmem Sylwestra Latkowskiego „Moja Walka”!

Do utworu powstał teledysk, który jest dostępny na kanale Urban Rec.:

Za zdjęcia odpowiedzialny jest Sylwester Latkowski oraz Piotr Siliniewicz.

Album „Moja Walka” ukaże się 23 listopada br. Płytę można zamawiać już teraz na empik.com (http://www.empik.com/moja-walka-various-artists,p1131358208,muzyka-p), utwór „Twoja walka (progres)” jest natomiast dostępny w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/DejwidTwojaWalkaProgres/!

Na krążku, poza nagraniami, w których będzie można usłyszeć Dejwida, znajdą się także kawałki w wykonaniu takich artystów, jak: Ten Typ Mes, HiFi, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Silver, Paluch, JNR, KaeN, Tomasin czy Emil Blef. Materiał wyprodukował duet producencki White House Records.

Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak „Blokersi” czy „Gwiazdor”, tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej – Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

Temat „mojej walki” zainspirował artystów hip-hopowych do udziału w soundtracku. W premierowych nagraniach opowiadają oni o swoich ulicznych bitwach na rymy i pięści, zmaganiach z przeciwnościami losu, walce z samym sobą i z własnymi słabościami.

Wydawcą albumu jest www.T1-Teraz.pl.

Płyta dostępna jest już na empik.com: http://www.empik.com/moja-walka-various-artists,p1131358208,muzyka-p

 

Utwór „Twoja walka (progres)” w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/DejwidTwojaWalkaProgres/