PAULINA i NATALIA PRZYBYSZ RAZEM W STUDIU

Sprzybysz-30

Paulina i Natalia Przybysz znów razem w studiu!

Nieznane dotąd ze swojej sympatii do lat 80tych, Natalia i Paulina Przybysz wzięły na warsztat przebój „Burning Down The House” z repertuaru amerykańskiej grupy Talking Heads.

Piosenka trafi na wyjątkowe wydawnictwo, które ukażę się jeszcze wiosną tego roku, więcej szczegółów na temat zapowiadanego albumu poznamy w przyszłym tygodniu.
Ich wersja pamiętnego hitu zespołu Davida Byrne’a z 1983 roku to dopiero drugie oficjalne wspólne nagranie sióstr od czasu rozwiązania Sistars.
W studiu Natalię i Paulinę wsparło dwóch świetnych perkusistów: znany niegdyś ze składu Sistars, a obecnie grający m.in. z Arturem Rojkiem Marcin Ułanowski oraz występujący na co dzień z Natalią Hubert Zemler.

 

Paulina o pracy nad piosenką: Aranż numeru jest mega spontaniczny i niestandardowy. Zaprosiłyśmy dwóch perkusistów. Marcin Ułanowski i Hubert Zemler, który wykorzystał syntezator, metalofon, balafon i tempelbloki. Poza naszymi wokalami nic więcej w numerze nie ma i to jest to. Praca z Natalią jak zwykle pełna skrótów myślowych. Śpiewanie razem jest zawsze trochę jak powrót do domu. Im dłuższa rozłąka tym milej, to nasz ekskluziv. Dla mnie numer przywodzi teraz emocje z wciągającej gry komputerowej. […]

Dodaj komentarz