Kleszcz, DiNO i Lilu zapraszają na SPACER! Ruszył preorder „HorRYM JESTem”

Okładka albumu HorRYM JESTem Kleszcza i DiNO

Okładka albumu HorRYM JESTem Kleszcza i DiNO

Na sklep.maxflo.pl ruszyła przedsprzedaż debiutanckiej płyty duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Do sieci 26.05 trafił też kolejny, po „Szukaj mnie” i „HorRYM”, klip ją zwiastujący. Artyści zapraszają na „Spacer” w towarzystwie Lilu. Premiera krążka 12 czerwca.

Debiutujący na oficjalnym rynku fonograficznym raper Kleszcz i ceniony producent DiNO zdradzają szczegóły wspólnej płyty. 26.05 w MaxFloSklepie ruszył jej preorder. Poznaliśmy więc i gości, i tracklistę, i próbkę zawartości. I to nie tylko teoretycznie, ale i praktycznie – na MaxFloRecTV pojawił się bowiem „Spacer”, czyli już trzeci klip promujący album.

 

 

Za realizację wideo odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza. Scenariusz napisali: Kleszcz i DiNO. W rolach głównych, oprócz nich i Lilu, występują: Karol Puciaty oraz Karolina Studzińska.

 

Singiel zapowiada płytę „HorRYM JESTem”, która na sklepowe półki trafi 12.06. Zamawiając ją w preorderze na sklep.maxflo.pl, otrzymamy dodatkowe bonusy: autograf Kleszcza i DiNO, a także gwarancję wysyłki 10.06. Szczęśliwcy otrzymają więc album nawet na dzień przed oficjalną datą premiery (kliknij, aby zamówić: http://sklep.maxflo.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-HorRYM-JESTem-PREORDER/593).
Na „HorRYM JESTem” znajdziemy 16 hip-hopowych utworów utrzymanych w baśniowej konwencji. Jak mówią sami artyści, będzie przede wszystkim mrocznie i magicznie, ale będą też wyjątki od reguły. Nie chcemy być hermetyczni. Przecież w każdym momencie ludzkiego życia stan ducha jest inny – dziś świeci słońce, a jutro pada deszcz. I odwrotnie. Odzwierciedleniem tych stanów jest nasz debiutancki krążek – czytamy na sklep.maxflo.pl.

 

U boku Kleszcza w nagraniach udzielili się: K2, Lilu, Skorup i Sit. Pojawią się też skrecze DJ-a Bambusa i DJ-a Hopbeata. Wszystkie produkcje muzyczne będą oczywiście spod ręki DiNO. Warto wspomnieć, że już 26.06 usłyszymy je „na żywo”. Kleszcz i DiNO zagrają w wielkim finale akcji społecznej pn. „Bitwa prawna” w CK Wiatrak w Zabrzu (https://www.facebook.com/events/860486627332880/). Będzie to ich pierwszy koncert zaraz po premierze płyty.

 

Patronat medialny nad wydawnictwem objęli: RMF Maxxx, „Dziennik Zachodni”, „Freestyle”, CGM.pl, Fabryka Zespołów, Popkiller.pl, Rapduma.pl i Legalna Kultura. Album promują single: „Szukaj mnie”, „HorRYM JESTem/HorRYM będę” i „Spacer”. Poniżej pełny spis utworów.

 

Tracklista:

1. HorRYM JESTem – intro.

2. Wizje w snach.

3. Szukaj mnie.

4. Lokomotywa istnień.

5. Made in China.

6. Ego, is, tu ft. LUK STEP, SKORUP.

7. Spacer ft. LILU.

8. Karawan ft. SIT.

9. ILUMINACIsną bzdur.

10. Zapalnik ft. K2.

11. Na muniu kuku.

12. Ostatni kat (skrecze: DJ Hopbeat).

13. Nie pozwól (skrecze: DJ Hopbeat).

14. Liczydełko.

15. horRYM będę (skrecze: DJ Bambus).

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)