Premiera: Debiutancki album Lost Frequencies! – Less Is More

lost-frequencies-less-is-more-front

Multiplatynowe single, występy w najpopularniejszych mediach oraz na największych klubowych festiwalach. W ciągu zaledwie dwóch lat, jego życie zmieniło się o 360 stopni. Teraz wydaje swój pierwszy w karierze album, po brzegi wypełniony przebojowymi utworami.

 

Za projekt Lost Frequencies, odpowiada belgijski DJ i producent muzyczny Felix De Laet. Jeden z najbardziej utalentowanych artystów sceny klubowej młodego pokolenia. W bardzo krótkim czasie, zyskał uznanie nie tylko kolegów po fachu, ale i setek tysięcy słuchaczy z całego świata. Największą popularność przyniosły mu single „Are You With Me” i „Reality”, które z sukcesami opanowały globalne listy przebojów, zdobywając jednocześnie mnóstwo nagród i wyróżnień. Lost Frequencies to nowa jakość na rynku muzycznym, co potwierdzają kolejne utwory „Beautiful Life” i „What Is Love 2016”, a także rewelacyjne remiksy Belga.

 

Wydawnictwo pt. „Less Is More” to długo wyczekiwany, debiutancki album Felixa, który łącznie zawiera 16 unikalnych kompozycji. Chwytliwe, wpadające w ucho melodie, pozytywne wibracje i wciągające dźwięki sprawiają, że wkręcamy się w nie z każdą kolejną minutą. Lost Frequencies nie tworzy prostych schematów. Jego muzyka to po prostu właściwe wybory, dzięki którym w pełni wykorzystuje swoje wielkie możliwości. Tutaj nie ma miejsca na minimalizm. Wszystkie elementy mają ogromne znaczenie i są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego każda produkcja brzmi tak wyjątkowo.

 

 

Tracklista:

 1. All Or Nothing (feat. Axel Ehnström)
 2. What Is Love 2016
 3. Beautiful Life (feat. Sandro Cavazza)
 4. Sky Is The Limit (feat. Jake Reese)
 5. Reality (feat. Janieck Devy)
 6. Dance With Me
 7. In Too Deep
 8. Dying Bird (feat. Joakim Wilow)
 9. Funky’n Brussels
 10. Send Her My Love
 11. Lift Me Up (feat. Nick Schilder)
 12. Are You With Me
 13. St. Peter
 14. Selfish Love
 15. Footsteps In The Night
 16. What Goes Around Comes Around (Bonus Track)

 

 

 

PREMIERA: 28.10.2016, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl