Gitarzysta Motörhead w Polsce już w poniedziałek!

Już w najbliższy poniedziałek w warszawskiej Proximie wystąpi gitarzysta Motörhead, Phil Campbell wraz z zespołem Phil Campbell And The Bastard Sons!  Oprócz samego Campbella grupę tworzą jego trzej synowie, Todd, Dane i Tyla oraz wokalista Neil Starr. Koncert o godz. 20.00 otworzy występ polskiego Hellectricity, który promuje swoje najnowsze wydawnictwo „Odius, Vile, Nasty and Wicked”. Gwiazda wieczoru na scenę wyjdzie o godz. 21.15. Bilety jeszcze w sprzedaży – zapraszamy!

Phil Campbell And The Bastard Sons
Hellectricity
24.10.16 – Warszawa, Proxima

Otwarcie bramek: 19:00
Start: 20:00
Ceny biletów:
120 PLN – w przedsprzedaży
140 PLN – w dniu koncertu
Bilety jeszcze do nabycia na stronach: www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl, www.biletin.pl,
Phil Campbell to gitarzysta, który z Motörhead związany był przez 32 lata, wydał z tym zespołem 16 płyt studyjnych i 4 albumy koncertowe, które znalazły miliony nabywców na całym świecie, a także koncertował na największych festiwalach muzycznych. Phil Campbell to artysta, który ma w sobie niezwykłą pasję do muzyki i to właśnie to pasja doprowadziła do utworzenia formacji Phil Campbell’s All Starr Band, z którą gitarzysta  jeszcze w w tym roku występować będzie na Starym Kontynencie, grając głośnego rock’n’rolla w najlepszym wydaniu! I jak zapowiada sam artysta, podczas tej trasy na pewno nie zabraknie utworów Motörhead, a także kompozycji z repertuaru ulubionych wykonawców samego Campbella, takich jak np. Black Sabbath, Led Zepppelin czy też David Bowie. W tym roku Phil Campbell rozpoczął także prace nad swoim debiutanckim solowym albumem, na którym gościnnie pojawią się obecnie najlepsi muzycy na świecie, a także najlepsi przyjaciele artysty. EPka ukaże się w drugiej połowie listopada nakładem Motörhead Music.
Więcej informacji:
www.metalmind.com.pl
https://www.facebook.com/metalmindproductions