Czerwcowy Metal Hammer już jest!

Metal Hammer_06_2015
Do sprzedaży trafiło właśnie czerwcowe wydanie miesięcznika Metal Hammer. Z okładki spogląda tym razem zespół… TSA. Jak we wstępniaku pisze redaktor naczelny: „TSA – wiadomo – legenda. Ale legenda wiecznie żywa, bo zespół wciąż gra świetne koncerty, na które od lat przychodzą rzesze fanów. Sam w ciągu ostatnich lat widziałem kilkanaście koncertów TSA i żaden z nich nie był nudny czy banalny – ta piątka facetów ma w sobie to coś, co miały lub mają wszystkie klasyczne rockowe składy; od Pink Floyd przez Led Zeppelin po Purpli: rockową chemię, wyzwalaną przez koncertowy pierwiastek. Co ciekawe jednak; na sklepowych półkach od lat nie można było znaleźć płyt TSA, więc fani, zwłaszcza ich młodsze pokolenie, znaleźli się w nie lada kłopocie. Ostatecznie udało się przełamać ten impas i na rynek trafia właśnie pierwsza reedycja z back katalogu TSA – pięknie wydany ‘Proceder’. Więcej dowiecie się z wywiadu, którego udzielili nam wszyscy muzycy zespołu.”
W czerwcowym numerze znalazła się także inna duża historia – David Coverdale i jego Whitesnake wydali właśnie … „Purple Album”. Tak, tytuł jest zupełnie nieprzypadkowy bowiem David postanowił zatoczyć koło i jeszcze raz zmierzyć się z utworami Deep Purple, których współtwórcą był 40 lat temu. I okazało się, że Whitesnake wyszedł z tej konfrontacji obronną ręką, a klasyczne utwory Deep Purple zyskały nowy  urok.
W nowym wydaniu znalazły się teksty dotyczące m.in.: Dir En Grey, Helloween, Leprous, Antigama, Dio, Ancient Rites, Body Count, Exodus, Art Of Illusion czy Mr. Pollack. Poza tym nie brakuje stałych rubryk: recenzji książkowych, płytowych i koncertowych,  Mało znane mało grane, Out Of The Darkness, Die Young. W tekście Drummers From Hell odpowiadamy na pytanie “jak zostać rasowym perkusistą?”, a w Przewodniku MH przyglądamy się bliżej twórczości ilustratora Jerzego Kurczaka. Jego dzieła zdobią okładki najlepszych polskich kapel lat 80. i 90.
Zapraszamy do kiosków !
Hard Fax 4
TSA 8
Whitesnake 12
Dir En Grey 16
Helloween 18
Leprous 20
The Vintage Caravan 22
Outre 24
Antigama 26
Przewodnik MH 28
Dio 30
Kurhan 32
Book Zapłać 41
Ancient Rites 42
Body Count 44
Frontside 46
Drummers From Hell 48
Roadhog 50
Exodus 52
Mało Znane Mało Grane 53
The Stubs 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Art Of Illusion 62
Symbolical 64
Mr Pollack 66
Out Of The Darkness    69
Die Young 70