Przypomnienie – SMOLIK & KEV FOX na Wino-Graniu w Starym Klasztorze już jutro!

smolik fb

Uprzejmie informujemy, iż koncert SMOLIK & KEV FOX planowany na 8 maja został przesunięty na dzień 20 maja.Zakupione bilety zachowują ważność, można je również zwracać w punktach ich nabycia.Zainteresowanych przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą daty koncertu.

 

20 maja do Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze po raz kolejny zawita imprezy z cyklu Wino-Granie. Tym razem organizatorzy postawili na absolutnie premierowy wspólny projekt Smolika i Keva Foxa, który będzie można kontemplować przy wyśmienitym winie.

 

Andrzeja Smolika nie trzeba przedstawiać polskiej publiczności. Kev Fox to charakterystyczna, stylowa postać, szczególnie dobrze znana angielskim i irlandzkim wielbicielom oryginalnych, akustycznych dźwięków. Od trzech lat intensywnie w trasie, bez większego trudu zdobywa serca słuchaczy w całej Europie.

 

W trakcie drugiego pobytu w Polsce zauroczył swoim brzmieniem nie tylko widownie, ale również  polskiego muzyka i producenta zaprzyjaźnionego z nami Andrzeja Smolika, który zaprosił Foxa do współpracy.  Wspólny album duetu SMOLIK & FOX ukaże się we wrześniu 2015 r.

 

Czego możemy się spodziewać na koncercie we Wrocławiu?

Jak zapowiadają artyści, będzie to misternie skonstruowana podróż, której towarzyszyć będą pełne melancholii melodie, kreowane przez niepowtarzalny, hipnotyzujący wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary i tak charakterystycznej barwie wszelkich instrumentów, za które odpowiada SMOLIK.

 

Poza nowym materiałem w secie koncertowym pojawi się też kilka starszych kompozycji, które publiczność z pewnością kojarzy z poprzednich płyt artystów.

20.05.15 godz.21.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul.Purkyniego 1

Wino – Granie

SMOLIK & KEV FOX

miejsca siedzące: 50 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 60 zł – przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu

miejsca stojące: 35 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl