Mono na koncercie w Warszawie!

MONO

Agencja Go Ahead ma przyjemność zaprosić na koncert zespołu MONO, który przyjedzie do Polski 22 października i wystąpi w stołecznej Proximie! Japońska grupa pojawi się w Warszawie w związku z promocją albumów „The Last Dawn” i „Rays of Darkness”. MONO nie będą jednak jedyną gwiazdą wieczoru – skład tego koncertu uzupełnią jeszcze dwie zagraniczne grupy, których nazwy podamy na początku czerwca.


MONO działają
 wspólnie od 1999 roku. Grali już w najbardziej prestiżowych salach Nowego Jorku, Londynu czy Tokyo, doskonale są też znani polskiej publiczności, a ich występy na żywo określić można raczej mianem spektakli niż koncertów. W październiku 2014 roku ukazał się podwójny, konceptualny album „The Last Dawn / Rays Of Darkness”. Płyty w znacznym stopniu różnią się od siebie – pierwsza jest zdecydowanie lżejsza, słuchać tu inspiracje muzyką filmową i shoegazem. To klasyczna płyta MONO, którą jednak wyróżnia na tle innych brak instrumentów smyczkowych, z którymi zespół przez wiele lat bardzo mocno kojarzono. „Rays Of Darkness” z kolei to pierwsza płyta MONO od 15 lat, na której nie ma instrumentów orkiestrowych. To album znacznie mroczniejszy i cięższy, ale równie niesamowity i ciekawy, doskonale komponuje się z dotychczasowym dorobkiem zespołu.

Bilety na koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży. Kupić je można na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl,www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zapraszamy!