Znamy kolejnego gościa na płycie Vixena. Raper kręci klip i łapie Pokémony

Od lewej - Oxon i Vixen. Fot. Dariusz Szlagor.jpg

Od lewej – Oxon i Vixen. Fot. Dariusz Szlagor

 

Już za kilka tygodni na MaxFloRecTV trafi kolejny klip Vixena. Tym razem artysta do współpracy zaprosił undergroundowego Oxona. Ich wspólny numer zatytułowany będzie „Smart Fucking Phone”. Utwór pojawi się na albumie „Vixtoria”. Płyta ukazać ma się jesienią tego roku nakładem MaxFloRec

– Zaprosiłem Oxona na „Vixtorię”, ponieważ wydaje mi się, że nasze style muzyczne współgrają. Widzę między naszą muzyką sporo technicznych podobieństw. Treściowo jest zresztą tak samo – komentuje Vixen. – Poza tym Oxon oprócz tego że jest dobrym raperem, jest także miłym gościem – dodaje.

Przypomnijmy, że pierwszym ujawnionym gościem na „Vixtorii” jest Zeus. Pierwszym zaś zwiastującym ten album singlem – „Falala”, w której chórki śpiewa Mery Spolsky. Wideo do tego utworu nakręcono na Islandii.

„Falalę” jako MP3 pobrać można ze strony www.maxflosklep.pl (kliknij tutaj, aby zamówić: https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Falala-singiel/737). To również tam już za kilka miesięcy ruszy pre-order „Vixtorii”.

Jeśli chcecie wiedzieć, co (dosłownie) słychać u reprezentantów MaxFlo, koniecznie subskrybujcie MaxFloRecTV na YT (kliknij tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1). O artystach z tej stajni przeczytacie także na łamach naszego serwisu (również za pomocą smart fu*king phone’u).

Na marginesie: Vixen zdradził nam, że on również nie zdołał stawić czoła pokusie użycia nowej aplikacji. Razem z Oxonem gra w… Pokémon GO! Chłopaki złapali nawet kilka Pokémonów na planie nowego klipu. Niestety, nic specjalnego – same Zubaty, Spearowy i Rataty. A Wy? Jakie najlepsze upolowaliście?
Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)