„Purple Lamborghini” – nowy kawałek Skrillexa i Ricka Rossa do ścieżki dźwiękowej „Suicide Squad”. – Premiera „Suicide Squad: The Album” już 5 sierpnia.

323836P2_PatchBuild_Skulls.indd

Po przebojowych „Heathens” Twenty One Pilots oraz ‘’Sucker For Pain” Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons w/ Logic & Ty Dolla $ign ft X Ambassadors, nadszedł czas na zaprezentowanie trzeciego kawałka ze ścieżki dźwiękowej do “Legionu Samobójców”.

 

Skrillex połączył siły z Rickiem Rossem, co spowodowało, że ich numer stał się jednym z najbardziej oczekiwanych na ścieżce dźwiękowej. Efekt współpracy, „Purple Lamborghini”, poniżej na oficjalnym kanale Skrillexa na YouTube:

Wg samego Skrillexa, teledysk do kawałka może się pojawić w każdej chwili. Podobnie jak poprzednie klipy, będzie utrzymany w estetyce filmu a oprócz Skrillexa i Rossa, ma się w nim pojawić również postać Jokera.

 

Płytę „Suicide Squad: The Album” wyprodukował laureat Grammy Kevin Weaver (m.in. „Zakazane imperium”, „Szybcy i wściekli 7”, „Czysta krew”) oraz Mike Caren. Trafi ona do sprzedaży 5 sierpnia 2016 roku.

 

Film „Legion samobójców” to historia drużyny złoczyńców, mających misję od rządu. Misją tą jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu, używając nowoczesnej broni dostarczonej przez rządowych zleceniodawców. Główne role kreują Will Smith, laureat Oscara Jared Leto i Margot Robbie. Reżyserią zajął się David Ayer (m.in. „Furia”, „Bogowie ulicy”).