Wyjątkowe “Alarm” Anne-Marie “Kiedy zerwaliśmy, myślałam, że to koniec świata”

Foto: Mat. Prasowe

Foto: Mat. Prasowe

 

O Anne-Marie, znanej ze współpracy z Rudimental, jest obecnie bardzo głośno na Wyspach. Wszystko za sprawą sukcesu jej drugiego solowego singla „Alarm”. Piosence o tym, jak skomplikowane mogą być relacje damsko-męskie. 
„Kiedy zerwaliśmy, myślałam, że to koniec świata. Potem napisałam o tym piosenkę i dziś jest ona na 51 miejscu brytyjskiego Spotify, ha, ha!” – napisała piosenkarka na Instagramie. Utwór jest, jak określa swoją muzykę Anne-Marie, zgrabnie przygotowaną fuzją hip-hopu, electro, R&B i popu. 

Foto: Mat. Prasowe

Foto: Mat. Prasowe

 

Anne-Marie otrzymała zaproszenie do występu na festiwalu Secret Garden Party, który odbędzie się w dniach 21-24 lipca 70 mil na wschód od Londynu. Na tę okazję wokalistka, była trzykrotna mistrzyni świata w karate, przygotowała specjalną, akustyczną wersję singlowej piosenki „Alarm”, którą wykonała na żywo z kilkoma towarzyszącymi muzykami na dachu jednego z budynków w Londynie. 

Skromniejszej i nieco spokojniejszej wersji singla można posłuchać pod tym linkiem: 

Zaś oficjalny klip do „Alarm”, który wyreżyserowała Malia James, również fotograf oraz basistka grupy Dum Dum Girls, można sobie przypomnieć na tej stronie: