Conner Youngblood – wielka nadzieja Ninja Tune we wrześniu w Warszawie!

Conner_Youngblood_plakat_kulturalna-01

Conner Youngblood to nowy zjawiskowy artysta w obozie Ninja Tune. Utalentowany multinstrumentalista i wokalista z Dallas niedawno poprzedzał występy Aurora, zaś we wrześniu zagra koncert w Warszawie, 22 września w Cafe Kulturalna.

Wygląda jak młody Basquiat, świetnie jeździ na desce, uwielbia Becka, Sufjana Stevensa i Gorillaz. Ukończył prestiżowy uniwersytet Yale, gdzie poza siedzeniem w bibliotece i skateboardingiem, trenował zapasy i pisał swoje piękne piosenki. Sporo grywał też w „Tony Hawk’s Pro-Skater.” Jak mówi, jego ulubionym bohaterem był gwiazdor europejskiego skateboardingu – Rune Glifberg, dlatego m.in. nauczył się duńskiego. W Kopenhadze czuje się zresztą jak w rodzinnym Dallas. Wyraźnie ze Skandynawami dogaduje sie całkiem dobrze, w tym roku na swoją trasę koncertową zabrała go bowiem wschodząca gwiazda norweskiej sceny – Aurora.

Debiutancka EPKa Youngblooda „The Generation Of Lift” to pełna swobody fuzja folkowej melodyki, subtelnej elektroniki i hiphopowego luzu. Nic dziwnego, ze nagrania zachwyciły nie tylko krytyków, ale też szefów Ninja Tune, którzy niedawno podpisali z Connerem kontrakt na debiutancki album, który ma się ukazać w 2017 roku nakłądem Counter / Ninja Tune. W Warszawie Conner Youngblood zagra w Cafe Kulturalna 22 września.  Bilety dostępne w stałych punktach sprzedaży, a także za pośrednictwem Biletomat.pl oraz Eventim.pl

I pula: 35 pln, II pula: 39 pln   https://www.biletomat.pl/koncerty/conner-youngblood-4119/

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/615089778653333/

„A Summer Song”

„The Badlands”

„Amelia”