Klimatyczny album z muzyką do jogi i medytacji – Roger Shah – Music For Meditation, Yoga & Any Other Wellbeing Moments

Roger Shah - Music For Meditation, Yoga & Any Other Wellbeing Moments (front)

21 czerwca, to Światowy Dzień Jogi. Z tej okazji, ukazuje się specjalne wydawnictwo, jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów muzyki downtempo na świecie. Klimatyczny album, z przy którym odpoczniecie i naładujecie akumulatory.

Po niezliczonych prośbach od fanów z całego świata, Roger Shah z dumą prezentuje pierwszy album z muzyką do jogi i medytacji. Chillout znany z projektów pobocznych, takich jak Sunlounger, ale w jeszcze głębszym wydaniu. Fuzja instrumentów orkiestrowych, w połączeniu z ciepłymi padami syntezatorów, dźwiękami pochodzącymi z różnych kultur i krajów oraz hybrydowymi elektronicznymi brzmieniami, wzniosą słuchaczy na najwyższy poziom emocji.

Roger Shah, na swoją reputację pracuje już ponad 20 lat, nagrywając z takimi artystami jak Tiësto, Armin Van Buuren, Sarah McLachlan czy Moya Brennan. Jego kompozycje, zostały też dostrzeżone przez producentów filmowych i twórców spektakli teatralnych.

Album „Music For Meditation, Yoga & Any Other Wellbeing Moments”, to 10 klimatycznych i spójnych ze sobą utworów. Synteza muzyki instrumentalnej z ambientowymi wibracjami, ale bez klasycznego chillout’owego bitu. To wszystko tworzy zestaw, który świetnie sprawdzi się podczas jogi, medytacji czy zwykłego, codziennego odpoczynku. Może być też doskonałym podkładem muzycznym w punktach SPA.

Tracklista:

  1. Close Your Eyes
  2. Inner Peace
  3. Island Of Calm
  4. Quiet Your Mind
  5. Take A Breath
  6. Body And Mind
  7. Finding Answers
  8. Enlightenment
  9. Serenity
  10. Finding Your Own Voice

 

PREMIERA: 24.06.2016, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

www.sonymusic.pl