Spoken Love – Pimp For Love

OKŁADKA-2
Piosenka Pimp For Love to propozycja na nadchodzące lato i wakacje od chłopaków ze Spoken Love

Spoken Love oczywiście nie może zabraknąć na Open’er Festival Wystąpią na Tent Stage, 2 lipca (sobota) o godz. 17:00 Pimp For Love to kolejny singel z płyty Spoken Love, która ukazała się w październiku 2015 r. Promowały ją dotychczas trzy single, do których teledyski tworzą Trylogię (Starless-Chant-Everlasting Love) która w efekcie jest krótkometrażowym filmem bazującym na emocjach i wartościach o których śpiewa Spoken Love 
Przypomnijmy, że Spoken Love to Bartek Królik i Marek Piotrowski – współtwórcy, założyciele, producenci, znakomici muzycy doskonale znani na rodzimej scenie muzycznej. Twórcy nieustannie poszukujący nowych wyzwań.
Spoken Love – jak podkreślają Bartek i Marek – nawiązuje do ich dzieciństwa plus tego, co najbardziej inspiruje ich w muzyce. Projekt utworzyli, aby „najlepiej odwzorować to, kim jesteśmy i skąd pochodzimy”. Muzyka tworzona pod tym szyldem jest pełna tęsknoty, nostalgii, a nawet dekadencji. Ale nie brakuje jej także zadziorności oraz prostolinijności. Twórcy tak mówią o napisanych piosenkach: „Nastrój dekadencji i nostalgia spotyka się tu z afirmacją obiektywnego piękna zjawisk natury i samego człowieka”