Lipcowy Metal Hammer już jest!

Metal Hammer_7_2016
Do sprzedaży trafiło właśnie nowe wydanie miesięcznika Metal Hammer. W 301. numerze pisma głównym bohaterem jest niemiecki zespół Accept, który cieszy się u nas zasłużoną popularnością. Wolf Hoffmann, lider grupy, zdradza na naszych łamach kilka nowych faktów: Accept pracuje nad nowym albumem, a sesja nagraniowa odbędzie się jeszcze w tym roku. I takie wiadomości lubimy!
Sporo nowinek mamy także od Chrisa Barnesa, lidera Six Feet Under, choć jego opowieści jak się okazuje snują się w oparach zielonego dymu; Chris zapomniał na przykład, że wydał kiedyś płytę z coverami AC/DC. Natomiast Frost z Satyricon wydaje się pamiętać historię zespołu dosłownie co do dnia; w rozmowie z dziennikarzem sypie faktami jak z rękawa, zdradza też kilka nieznanych anegdot z historii tego, kultowego już przecież, zespołu.
W nowym numerze Młotka znajdziecie także wywiady z Fates Warning, Ghost, Scorpion Child, Thy Worshiper czy Tarją, jest też zapis rozmowy z grupą syna Steve’a Harrisa – The Raven Age. Nie brakuje także naszych stałych rubryk: recenzji płytowych, książkowych i koncertowych, Out of the darkness czy Die Young. Polecamy!
Metal Hammer 7/2016
Zgrzyt 3
Hard  Fax 4
Accept 8
Six Feet Under 12
Fates Warning 14
Ghost 16
Satyricon 18
Thy Worshiper 20
Tarja 22
The Raven Age 24
Toto 26
Scorpion Child 28
Crystal Palace 30
Book Zapłać 41
Na Zachód Od Metalu 42
Skunk Anansie 44
Alan Parsons 48
The 69 Eyes 50
Mało Znane Mało Grane 52
Straight Hate 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Live 64
Out Of The Darkness 69
Die Young70