Laureatka konkursu RMF FM rozpoczyna solową karierę. Prezentujemy singiel Darii Jaworskiej.

Daria Jaworska - Nie ma dla nas szans_okładka

Laureatka konkursu RMF FM rozpoczyna solową karierę. Prezentujemy singiel Darii Jaworskiej. 

Minęły dwa lata odkąd Daria Jaworska wygrała konkurs radia RMF FM. Nagrała wówczas, cover piosenki zespołu Kombii, „Nasze randez-vous”, wspólnie z grupą ENEJ. Tegoroczna maturzystka zaczyna właśnie własną, solową karierę muzyczną.

„Nie ma dla nas szans” to utwór pop-rockowy, który został skomponowany i wyprodukowany przez Jacka Zameckiego (wrocławski kompozytor, producent, wokalista i pedagog), a tekst piosenki Daria napisała samodzielnie.

Utwór opowiada o młodej, zagubionej dziewczynie, dotkniętej emocjonalną historią życiową” – podsumowuje Daria.

Do piosenki powstał klip, którego premiera miała miejsce na kanale Youtube Darii – mówi Daria. Teledysk został stworzony przez wrocławskie studio ASF. Jest utrzymany w klimacie rockowym z domieszką stylu retro. 

Daria Jaworska1

Daria jest tegoroczną maturzystką. Po egzaminie dojrzałości planuje studiować na Politechnice Wrocławskiej na kierunku inżynieria biomedyczna.  Jednocześnie zamierza pracować nad swoim debiutanckim albumem. Jak sama mówi „Muzyka jest moi życiem. Nie widzę siebie w innym wydaniu, także z nią chciałabym wiązać przyszłość. Mam nadzieję, że album, który szykuję wyrazi to, jaka jestem”.

Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z twórczością Darii Jaworskiej, proponujemy śledzić jej profil Facebookowy, gdzie zawsze znajdziecie najświeższe informacje.