Ciepły i wzruszający teledysk Rachel Platten do ballady “Better Place”!

rachel-platten-better-place-video-video-compressed

Rachel Platten podbiła światowe listy przebojów za sprawą hitów „Fight Song” (platynowy singiel w Polsce) i „Stand By You”.  Artystka opublikowała właśnie teledysk do „Better Place”, który można zobaczyć TUTAJ. Ballada promuje płytę „Wildfire” (dostępna pod linkiem TUTAJ), która miała premierę w styczniu br.

Rachel postanowiła przeprowadzić mały eksperyment z udziałem fanów. Na plan teledysku zaprosiła pary i rodziny, których zadaniem było spoglądanie na siebie podczas słuchania „Better Place”. W tym czasie Rachel obserwowała ich reakcje z ukrycia.

„Celem teledysku była próba uchwycenia momentu wyrażenia najczystszych emocji, kiedy spogląda się w oczy tych, których się kocha.”- mówi  Rachel – „Wybór prawdziwych fanów do udziału w nagraniu sprawił, że ta koncepcja się sprawdziła. Teraz, za każdym razem, gdy oglądam ten teledysk, czuję te emocje!”

Niedawno Rachel Platten została uhonorowana nagrodą Daytime Emmy („Outstanding Musical Performance in a Talk Show/Morning Show”) oraz nagrodą iHeartRadio Music Awards za „Najlepszy Tekst”. Sukces utworu „Fight Song” przyniósł jej również pierwszą w karierze nominację do nagrody Billboard Music Award!

 

 

***

Więcej informacji o Rachel Platten na: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Źródło: Sonymusic.pl