Sylwia Grzeszczak feat. Sound’n’Grace Kiedy tylko spojrzę (Video)

image005

Podwójnie platynową płytę Sylwii Grzeszczak „Komponując siebie”, zamyka przepiękna ballada, „Kiedy tylko spojrzę”. Sylwia zdecydowała się nagrać piosenkę ponownie, z udziałem chóru Sound’n’Grace.

 

W piątek, do sieci trafił nowy teledysk. Wystarczyło kilka dni, aby klip, który zilustrował nową wersję piosenki „Kiedy tylko spojrzę”, osiągnął sukces.

 

 

 

Sylwia do nowej wersji piosenki, „Kiedy tylko spojrzę”, która jest kolejnym singlem artystki, zaprosiła specjalizujący się w nowoczesnej odmianie gospel ponad 20-osobowy chór Sound’n’Grace. Dzięki tej współpracy balladowa kompozycja nabrała większej podniosłości, duchowości oraz siły rażenia, nie tracąc przy tym lirycznego charakteru.

 

Liryczny, a nawet romantyczny, charakter ma teledysk do piosenki, „Kiedy tylko spojrzę”, który zrealizowało Cam-L Studio. Klipw ciągu ostatniego weekendu obejrzało na youtube’owym kanale Sylwii Grzeszczak ponad 100 tys. internautów!

 

„»Kiedy tylko spojrzę« to kolejny, ostatni już, singel z płyty »Komponując siebie«! Wiem, że albumowa wersja tkwi w sercach wielu z Was – jednak to już dwa lata od premiery płyty – postanowiłam, więc, że radiowa będzie nieco inna! Tym sposobem fani tej piosenki mają dwie piosenki zamiast jednej!:):) Ja strasznie lubię obie” – napisała na profilu facebookowym Sylwia Grzeszczak.

 

Przypomnijmy, że płyta „Komponując siebie” ukazała się w czerwcu 2013 roku, przez wiele miesięcy okupowała listy OLIS. Album promowały single  „Flirt”, „Pożyczony” i „Księżniczka”.

 

Sylwia Grzeszczak na Fcebooku

Warner Music Poland na Fecbooku

Warner Music Poland

Gorgo Music