Cornolio 'Ślady’ (ft. FonoPe) – Czwarty singiel z nowej płyty Cornolia!

cornoliobabek-wspolny-element- front

Prezentujemy czwarty singiel pt. „Ślady”, który zapowiada najnowszy albumu Trzebnickiego rapera – Cornolia. Za muzykę w singlu odpowiada Babek, refren to dzieło FonoPe.

„Wspólny element” to drugi krążek w karierze artysty, jego premiera zaplanowana jest na maj 2016 roku.

Singiel:


Preorder: http://34udgs.pl/plyty/61-cornoliobabek-wspolny-element-.html

 Cornolio – Trzebnicki raper, który czynnie działa we Wrocławskim podziemiu od 8 lat. 1.5 roku temu wypuścił swój pierwszy solowy album pt. „Przysiegam”, który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy oraz środowisko muzyczne, a sam krążek sprzedał się w pół tysięcznym nakładzie. Na płycie usłyszeliśmy min. Pawbeatsa, Złote Twarze czy Haja, Rovera i Stocha.
W swoich utworach największy nacisk kładzie na lirykę i emocje.

Wspólny element – To drugi tytuł, który wyszedł z pod ręki Cornolia. Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy 'wspólny element’. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Babek,który dzięki klasycznym samplom stworzył niepowtarzalny klimat albumu.. Dodatkowo w dwóch utworach oprócz Babka, usłyszymy produkcję KPSNa i Eljota.

Rap: Cornolio
Produkcja: Babek
Label: 3/4 UDGS
Album: Wspólny element
Mix i Mastering: Bartosz 'Alien’ Kasowski dla 3/4 UDGS.
Realizacja wokali: Anemik dla DobrzeJestStudio