Jan Blomqvist i jego unikalne brzmienia – Jan Blomqvist – Remote Control – Premiera

Jan Blomqvist - Remote Control (front)

Przez cały rok odwiedza różne zakątki świata, od małych klubów po duże festiwale, prezentując swoje rewelacyjne live-acty. Jego debiutancki longplay „Remote Control”, już okrzyknięto ciekawostką wydawniczą pierwszej połowy 2016 roku. Przed Wami Jan Blomqvist.

 

W ciągu trzech lat zagrał ponad 300 koncertów! Jan Blomqvist, to tak naprawdę pochodzący z Berlina producent i wokalista Jan Freter, który tworzy swoje doskonałe utwory wraz z dwoma kolegami, Ryanem Mathiesenem (teksty) i Felixem Lehmannem (klawisze). Podczas występów, towarzyszy im również perkusista Christian Dammann. Kariera Jana Blomqvista nabrała tempa w 2011 roku, kiedy zachwycił wielotysięczną publiczność Fusion Festival. Stał się rozpoznawalny, za sprawą nowocześnie brzmiących kompozycji i genialnych występów na żywo.

Jego debiutancki album pt. „Remote Control”, to rezultat przeszło dwóch lat pracy w studio. Materiał składa się z 12 produkcji, wśród których singiel „More” z Eleną Pitoulis. Utwór ten, swoją premierę miał w renomowanym serwisie Dancing Astronaut, a słynne radio BBC 1 określiło go mianem „New Essential Tune”. Melancholijne wokale, hipnotyzujące aranżacje i atmosfera, pochłaniająca nas od pierwszej do ostatniej sekundy. Ambitna, pełna emocji elektronika, obok której nie można przejść obojętnie.

Wydawnictwo „Remote Control”, to jedno z muzycznych odkryć 2016 roku!

Tracklista:

 1. Stories Over
 2. More (feat. Elena Pitoulis)
 3. Empty Floor
 4. Her Great Escape
 5. Dark Noise
 6. Drift (feat. Aparde)
 7. Same Mistake
 8. Dancing People Are Never Wrong (feat. The Bianca Story)
 9. Back In The Taxi
 10. Ghosttrack
 11. Just OK
 12. The End

 

PREMIERA: 22.04.2016, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl