Piotr Zioła Revolving Door – album od dzisiaj w sklepach

ziola_revolving_door_okladka_RGB

Dzisiaj ma miejsce premiera debiutanckiego albumu Piotra Zioły zatytułowanego Revolving Door.  Za sprawą charakterystycznego wokalu artysta już zdobywa uznanie w środowisku muzycznym.  

Pomimo młodego wieku, Piotr Zioła zaskakuje dojrzałym wokalem, nieprzeciętną wrażliwością i stylem. Mocno inspirują go lata 50. i 60.

Podczas nagrań Piotr współpracował z dwoma producentami Marcinem Borsem, który odpowiada za produkcyjny kształt płyty Revolving Door oraz Jurkiem Zagórskim, z którym nagrał singlowe wersje utworów Podobny oraz W ciemno

 

Zobacz klip do utworu W ciemno

 

Piotr ma na swoim koncie współpracę z duetem Rysy. Jego głos można usłyszeć w piosence Przyjmij brak, gdzie wystąpił gościnnie razem z Justyną Święs z zespołu The Dumplings.

Album w przedsprzedaży znalazł się pierwszym miejscu bestsellerów w empik.com, można go wciąż zamawiać online na: http://www.empik.com/revolving-door-limitowana-edycja-z-autografem-ziola-piotr,p1123204780,muzyka-p, od dzisiaj krążek dostępny jest również w sklepach na terenie całego kraju oraz w serwisach digitalnych:

iTunes

Spotify

Tidal

Deezer

Piotr Zioła na Facebooku
Piotr Zioła na Instagramie

Warner Music Poland na Facebooku