Premiera: Ferry Corsten wydaje piąty studyjny album

Ferry Corsten - Hello World (front)

Legenda muzyki trance i jeden z prekursorów tego gatunku, który nagrywał utwory z takimi gwiazdami jak Armin Van Buuren, Tiësto czy Markus Schulz. Ferry Corsten finalizuje projekt pt. „Hello World”, najnowszym albumem pod tym samym tytułem.

 

 

W 2015 roku ukazała się seria EP’ek, pod roboczym tytułem „Hello World”. Każda z wydanych części prezentowała kolejne single, promujące nowy studyjny materiał legendy muzyki trance Ferry’ego Corstena. Pierwsza odsłona zawierała przebojową produkcję „Back To Paradise”, na drugiej podziwialiśmy numer „Find A Way”, a trzecia przyniosła nam świetny kawałek „Heart’s Beating Faster”. Teraz nadszedł czas na podsumowanie tego całego wielkiego przedsięwzięcia, pełnowymiarowym wydawnictwem pt. „Hello World”.

Jest to już piąte, autorskie wydawnictwo tego niezwykle popularnego DJ’a i producenta z Rotterdamu. Każde było na swój sposób oryginalne i innowacyjne oraz wzbudzało olbrzymie zainteresowanie na scenie klubowej. Głównie dzięki stylowi Holendra, który nie boi się eksperymentować i w zgrabny sposób łączy dźwięki retro z nowatorskimi rozwiązaniami. Oprócz znanych już utworów z poprzedzających go EP’ek, album zawiera także trzy bonusowe remiksy, w wykonaniu Leona Reverse, Richarda Duranda i Craiga Connelly.

Długie oczekiwanie zakończone. Ferry Corsten prezentuje kolejny, znakomity krążek!

Tracklista:

 1. Heart’s Beating Faster (feat. Ethan Thompson)
 2. Find A Way
 3. Beat As One (feat. Angelika Vee)
 4. Homeward
 5. Black To Paradise (feat. Haris)
 6. Not Alone (feat. Temperheart)
 7. Angel Dust
 8. Hyper Love (feat. Nat Dunn) (Summer 15 Mix)
 9. Voema
 10. Tonka
 11. Make It Ours (feat. Chris Jones) (Flashover Mix)
 12. Follow You
 13. Reborn
 14. Find A Way (Leon Reverse Remix)
 15. Beat As One (feat. Angelika Vee) (Richard Durand Reloaded Remix)
 16. Back To Paradise (feat. Haris) (Craig Connelly Remix)

 

PREMIERA: 18.03.2016, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

www.sonymusic.pl