Oficjalny teledysk do kawałka Jest źle (debilu kocham Cię) Sexbomby!

Sexbomba foto: Krzysztof Pietrzak

Sexbomba foto: Krzysztof Pietrzak

 

Już dziś premiera pierwszego oficjalnego teledysku do singla z najnowszej płyty Sexbomby. Premiera płyty SPAM wydanej nakładem LOU&ROCKED BOYS odbędzie się 11 marca 2016 roku.

Będzie to dziesiąty rejsowy album punkowej formacji, grającej nieprzerwanie od 1986 roku. Album zawiera dwanaście premierowych utworów i jeden kower: sexbombową wersję utworu „Dlaczego?” z repertuaru zespołu TZN Xenna. Muzycznie płyta jest kombinacją punkrocka i rockandrolla. Ostre, gitarowe riffy uzupełnione są roackandrollowymi melodiami. W refrenach tradycyjnie znajdziecie wiele chóralnych zaśpiewów.
Na płycie „Spam” debiutuje nowy gitarzysta Sexbomby – Maciej Gortatewicz. Tym razem w zestawie utworów znajdziecie również jeden wolny kawałek – opowieść o życiu w Monitorowanym mieście. Pozostałe teksty opowiadają przede wszystkim o emocjach i otaczającej rzeczywistości, jaka w XXI wieku jest udziałem nas wszystkich. Podczas nagrywania nie obyło się bez wsparcia gości. W dwóch utworach wystąpili muzycy zespołu TZN Xenna oraz Adam Szymański.

Skład zespołu Sexbomba:
Robert Szymański – śpiew
Maciej Gortatewicz – gitara, śpiew
Piotr Welcel – bass, śpiew
Dominik Dobrowolski – perkusja
Nagranie i realizacja Marcin „Marchewa” Mackiewicz

Zespół SEXBOMBA gra nieprzerwanie, od 1986r. Powstał w Legionowie z fascynacji punk rockiem i rockandrollem. Debiutował na Festiwalu jarocińskim w 1986r. Muzyka SEXBOMBY to kombinacja punk rocka i rockandrolla. Do tej pory SEXBOMBA nagrała następujące albumy: „To Niemożliwe”1990, „Alkohol”1992, „Zamachy Bombowe” 1993, „Boom” 1993, „Viva” 1996, „Hallo, To Ja”1999, „Woda.Woda.Woda.” 2000, „Historia jakiej Nie Znał Świat” 2001, „Newyorksyty” 2005, „Lekcja Historii” 2006, 3 płytowy box „SEXXBOMBA na XX lecie” 2007, reedycję „Vivy” z koncertem DVD z „Przystanku Woodstock” 2009, „Ctrl+Alt+Delete” 2011,  „Abstrahuj” z listopada 2013 roku. Sexbomba wystąpiła dotąd m. in. na Festiwalach w Jarocinie, Przystanku Woodstock, węgierskim AORA festiwalu, Mazowieckim Festiwalu Rockowym i wielu, wielu innych festiwalach i koncertach. Zespół występował na jednej scenie m. in. z Buzzcocks, G.B.H, Vibrators, 999, Bones, Generators, UK Subs, Anti Nowhere League, Toy Dolls, PTTB.

Zespół SEXBOMBA posiada najdłużej działającą stronę internetowa polskiego wykonawc, powstała już w 1997 roku. Dodatkowo zespół może pochwalić się teledyskiem, który jest największą produkcją w historii polskiego punk rocka. Powstał do kawałka „Raz przeżyty dzień” z albumu „CTRL+ALT+DELETE”, w którym oprócz Roberta Szymańskiego zaśpiewali gościnnie: Siczka (KSU), Harcerz (ANALOGS), Zygzak (TZN XENNA), Cichy (FORT BS), Iglak (BULBULATORS), Jaromir (WC) oraz Marek Wiernik – pierwszy propagator muzyki punk rockowej na antenie polskiego radia.

Jest źle (debilu kocham Cię)