Nowy singiel Margaret w TIDAL

coolmedown copy

Nowy singiel Margaret – Cool Me Down – będzie miał dzisiaj swoją oficjalną premierę w serwisie TIDAL. Piosenka, startująca w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizji, przez 24 godziny po premierze będzie dostępna tylko w serwisie TIDAL.

Margaret ze swoją nową piosenką walczy o reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji. Premiera singla Cool Me Down zaplanowana jest na godzinę 18:00 w TIDALU. Dodatkowo, z okazji premiery Margaret przygotowała również specjalną playlistę, której posłuchać można w TIDALU.

Utwór, którego twórcą jest m.in. Arash, będzie również wyemitowany dzisiaj na antenie radia Eska o godz. 18:00 oraz pół godziny później na antenie RMF FM oraz później w radiu ZET. Oficjalna premiera w pozostałych serwisach cyfrowych zaplanowana jest na 19 lutego.

###

O TIDALU 

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 46 krajach z katalogiem ponad 40 milionów piosenek oraz ponad 100 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.