Steczkowska, Nykiel, Borzym, VNM wśród gości koncertów symfonicznych w Filharmonii Pomorskiej, czyli PAWBEATS ORCHESTRA!

Plakat-5

5 i 6 marca 2016r. w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej odbędą się dwa jednakowe koncerty promujące najnowszy album Pawbeats Orchestra. W towarzystwie Orkiestry Opery Nova z wystąpią: Justyna Steczkowska, Natalia Nykiel, Monika Borzym, KęKę, VNM, Kali, Tau, Dwa Sławy, Robert Cichy, Masia, Kartky, Sarcast oraz Mama Selita. Za Orkiestracje utworów odpowiada Pawbeats wraz z światowej sławy kompozytorem i aranżerem Krzysztofem Herdzinem.

Każdy z koncertów zostanie podzielony na dwie części. Fani będą mogli usłyszeć utwory z Orchestry oraz wybrane numery z repertuaru gości, specjalnie zaaranżowane na tę okazję przez Pawbeatsa wraz z instrumentalistami.

Bilety na koncerty są dostępne w cenach 90, 120 i 150 zł w zależności od zajmowanego sektora. Dla najbardziej wymagających słuchaczy, organizatorzy przygotowali specjalną pulę biletów Meet&Greet w cenie 250 zł.  Na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/events/1070561889629179/ znajduję się link do zakupu biletów, poprzez serwis Biletomat.pl.

Do współpracy przy projekcie Pawbeats zaangażował orkiestrę symfoniczną, grono muzyków oraz instrumentalistów, sam – jako autor muzyki – będąc odpowiedzialnym za produkcję, aranżację, orkiestrację oraz zagranie poszczególnych partii instrumentów, dzięki czemu projekt Pawbeats Orchestra to projekt prezentujący muzykę miejską w szerokim jej aspekcie, gdzie elektronika śmiało zderza się z elementami muzyki klasycznej.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rafał Bruskiego, oraz jest organizowane w ramach obchodów 670. rocznicy nadania Bydgoszczy praw miejskich. Za organizację koncertów odpowiada Agencja Koncertowo-Wydawnicza Good Crew.