Andrea Bocelli oczarował publiczność w ERGO ARENIE.

image_2_62673387

W dniu 23 stycznia, w wypełnionej po brzegi ERGO ARENIE, odbył się koncert Andrei Bocellego, legendarnego włoskiego tenora. Publiczność, która szczelnie wypełniła salę, wyrażała swój zachwyt koncertem długimi owacjami na stojąco, nie pozwalając artyście opuścić sali. Koncert na długo pozostanie w pamięci widzów, którzy wzruszeni opuszczali arenę.

Jako suport wystąpił duet gitarowy CARisMa, który delikatnym brzmieniem gitary wprowadzał widzów w nostalgiczny nastrój, idealny by przygotować się na spotkanie z legendarnym tenorem. Andrea Bocelli wykonał utwory ze swojej najnowszej płyty „Cinema”, jak również hity, z którymi artysta jest najbardziej kojarzony (takie jak „Time To Say Goodbye, oraz „Nessum dorma”. Do udziału w koncercie zaproszono znakomite gwiazdy – sopranistkę (Alessandra Marianelli) i wokalistkę pop (Illaria Della Bidia).
Nie sposób nie wspomnieć o energicznym Dyrygencie – Marcello Rota, który podbił serca publiczności, nie tylko kierując Chórem i Orkiestrą Opery Bałtyckiej, ale także prowadząc i sprowadzając Bocellego ze sceny.
Widzowie podkreślali także, że koncert został zrealizowany w perfekcyjny sposób, co sprawiało, że zarówno dźwięki, jak i realizacja na telebimach, były piękne i nieskazitelne. Dzięki temu uczestnicy koncertu na niespełna dwie godziny mieli szanse przenieść się do niezwykłej krainy muzyki i zapomnieć o otaczającym ich świecie, co było doświadczeniem bezcennym!

Ada – „Usłyszeć i zobaczyć jego uśmiech na żywo – bezcenne!!!”

Aleksandra – „Jestem nadal wniebowzięta…warto było się poświecić i przyjechać taki kawałek drogi i posłuchać występu wykonawców a najbardziej Andrea Bocellego na żywo i uronić kilka kropel łez…ze szczęścia.

Wypowiedź do kamery – „Bardzo mi się podobało, jestem bardzo wzruszona i cieszę się, że tu jestem.

Relację z koncertu i wypowiedzi widzów można zobaczyć klikając TUTAJ.
Fanom tenora przypominamy, że już 26 czerwca wystąpi on ponownie, tym razem w Warszawie, na Stadionie Legii.
Więcej informacji na stronie http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/andrea_bocelli_-_warszawa/