Golin 'Św. Spokój’ – Drugi singiel promujący najnowszą płytę Golina!

Golin 'MKW' - Ok³adka-2

Golin, jeden z najlepszych tekściarzy w naszym kraju, prezentuje drugi singiel promujący jego najnowszy album. Premiera płyty pt. „Miasta Krzywych Wież” zaplanowana jest na 31.01.2016 roku.
Św. Spokójjest drugim utworem promującym najnowszy projekt artysty.

Za produkcję utworu odpowiada Szpalowsky.

Singiel

Zamów preorder albumu: http://34udgs.pl/plyty/60-golin-miasta-krzywych-wiez.html
 Golin – toruński raper, który przez ostatnie lata mieszkał w kilku europejskich krajach. Jest autorem albumu Katakumby (2012) i nominowanym uczestnikiem akcji Popkillera „Młode Wilki 2013”. Jest poliglotą i niestrudzonym podróżnikiem, który odwiedził dotychczas ponad 30 krajów. Jako miłośnik literatury i sztuki, garściami czerpie inspiracje z tygla kulturowego oraz obcych lądów.

„Miasta Krzywych Wież” to najnowszy materiał, w którym Golin zabiera słuchaczy w podróż po kilkunastu krajach na świecie, zgrabnie nawiązując do kultury, literatury i sztuki oraz historii miejsc, o których opowiada. Charakterystyczny styl pisania, błyskotliwość, ogromny wachlarz nawiązań kulturowych oraz momentami pyszałkowata wręcz erudycja, a wszystko to okraszone nienaganną techniką, mogą stanowić nie lada wyzwanie dla przeciętnego słuchacza polskiego rapu.

Na płycie znajdziemy utwory-zagadki opisujące różne miejsca na świecie, mistyczne utwory nawiązujące do starożytnych legend i wierzeń jak i również te będące swoistym  manifestem światopoglądu autora.

Za muzyczną stronę albumu odpowiadają Szpalowsky i Trepson, którzy czerpiąc m.in. ze źródeł latynoskiej, włoskiej i azjatyckiej muzyki stworzyli egzotyczne kompozycje, które przeniosą Cię wprost do Miast Krzywych Wież.

Golin – Miasta Krzywych Wież (2016)

1. To tylko świat (intro)
2. 6 miejsc
3. Bilokacja
4. Św. Spokój
5. 12 miejsc
6. Pech vs. Szczęście
7. 7
8. Amo
9. Strong silent type
10. 18 miejsc
11. Stara Synagoga

Rap: Golin

Produkcja: Szpalowsky (1-6, 8-11), Trepson (7)

Cuty: DJ Te (2, 7, 9)

Mix i mastering: Nawiedzony Dom

Efekty wokalne: Jakub Bryndal

Szata graficzna: Patryk Machol