MARIAH CAREY PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!! Poznaj szczegóły trasy koncertowej Divy!

50109339c03f084a486eeae8ed71d61f

MARIAH CAREY, MIĘDZYNARODOWA SUPERGWIAZDA I DIVA NAD DIVAMI WYRUSZA W TRASĘ PO EUROPIE PO RAZ PIERWSZY OD 13 LAT:

“SWEET SWEET FANTASY” 

NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANA TRASA KONCERTOWA ZAWITA DO POLSKI

MARIAH CAREY PO RAZ PIERWSZY WYSTĄPI W POLSCE, 11 KWIETNIA W TAURON ARENA KRAKÓW
Z dumą przekazujemy radosną wiadomość od Live Nation! Mariah Carey, najlepiej sprzedająca się artystka wszechczasów, powróci na europejskie sceny tej wiosny ze swoją trasą Sweet Sweet Fantasy. Tuż po wyprzedanym stałym angażu w Las Vegas i jednym z najbardziej ekscytujących okresów jej niezwykłej kariery, światowa supergwiazda zabierze swoich fanów w ekscytującą podróż, wykonując swoje największe hity. By nagrodzić swoich bardzo lojalnych europejskich fanów trasa Sweet Sweet Fantasy odwiedzi sześć miast w Wielkiej Brytanii, by następnie przenieść się na kontynentalną część Europy. Przyszłoroczne daty są pierwszymi po tej stronie Atlantyku od momentu jej wspaniałej trasy CHARMBRACELET zakończonej w Mediolanie, w listopadzie 2003 roku.

Bazując na 18 singlach z pierwszych miejsc list przebojów, Mariah wykona swoje największe hity, wśród których usłyszymy ponadczasowe „Hero”, „Fantasy”, „Always Be My Baby” czy światowy przebój „We Belong Together” i wiele, wiele innych. Wszystkie te piosenki znajdują się na płycie zamykającej dyskografię artystki „#1 to Infinity”, która dostępna jest do odsłuchu/kupienia TUTAJ.

Mariah Carey po raz pierwszy przyjedzie do Polski, by wystąpić 11 kwietnia w TAURON Arena Kraków.

Drodzy, to trwało zbyt długo!! Jestem podekscytowana na myśl o koncertowaniu dla Was w Europie. Obiecuję, że przeżyjemy wspólnie niesamowite chwile i że mam dla Was wiele niespodzianek. Nie mogę się doczekać, by Was spotkać w Waszych miastach. Love Mariah xx”
Bilety na koncert w Polsce dostępne będą od najbliższego piątku (18 grudnia) od 10.00 na www.LiveNation.pl.

Źródło: Sonymusic.pl