Drugi singiel z nowej płyty Damiana SyjonFama

damian singiel

Premiera video drugiego singla „Kto ma siłę” Damiana SyjonFama z nowej płyty!!


Kilka tygodni temu ukazał się pierwszy singiel “Ekonomiczna wojna”, do końca roku zaplanowane są jeszcze dwa utwory zwiastujące zapowiadany na styczeń 2016 roku album “ To co było, to będzie”. Damian Syjonfam, gdzieś na Wschodzie, w zaciszu, domyka wszystkie tematy związane z wydaniem drugiej płyty.

“Kto siłę ma” – to tytuł drugiego singla, który ukaże się już w najbliższy piątek, 18.12.2015. To nie jest pytanie, raczej zawołanie i obietnica. Damian Syjonfam kolejny raz odwołuje się do prawdziwych wartości, siły ducha i naturalnych możliwości, które w sobie mamy.

Za muzykę do utworu “ Kto siłę ma” odpowiada niemieckie studio producenckie ONENESS RECORDS, twórcy m.in. Retro Locks Riddim, Rise Up, na podkładach od Oneness nagrywali: Protoje & Sara Lugo, Capleton, Mark Wonder & Sizzla, Kabaka Pyramid, Iba Mahr, Gappy Ranks, Ziggy Recado i wielu innych.

Po półtora roku od premiery pierwszej płyty “Wracam do domu”, po wielu koncertach i spotkaniach z ludźmi Damian Syjonfam znów zabierze nas w podróż do miejsc i świata, w którym możemy na chwilę przysiąść, spokojnie pomyśleć i zatopieni w muzyce otworzyć oczy na sprawy, na które zbyt często je przymykamy. 29 stycznia 2016 ukaże się drugi album Damiana Syjonfam p.t. „To co było, to będzie”. Muzykę na płytę współtworzyli między innymi: Watzek Wawrzyniak, niemiecki kolektyw producencki Oneness Records oraz Riddim Bandits. Wszystkie teksty na płycie  są autorstwa Damiana Syjonfama (Damian Skoczylas).Gościnnie na płycie zaśpiewają:
Mesajah, Pablopavo, Paprodziad.

Damian o nadchodzącej płycie mówi tak:

„Świat bardzo szybko zbliża się do granicy, po której przekroczeniu, ludzie ze swoją radością, smutkiem, złością i wszystkimi uczuciami, które nadają życiu sens – nie będą już nic znaczyć.
Dlatego wrócimy do miejsca w którym wszystko się zaczęło, zbudujemy wszystko na nowo. Tak naprawdę ten proces już się rozpoczął. Jaki to będzie świat, to zależy tylko i wyłącznie od nas. Muzyka ma dawać ludziom przyjemność, ukojenie, zabierać ich do miejsc za którymi tęsknią ich serca. Takie jest przesłanie tej płyty. Posłuchaj może okaże się że i Ty na niej jesteś.”

Damian SyjonFam
“To co było to będzie”
Premiera: 29 styczenia 2016, Lou & Rocked Boys

DAMIAN SYJONFAM:
www.damiansyjonfam.com
www.facebook.com//syjonfam

ONENESS RECORDS:

http://oneness-records.com
https://web.facebook.com/onenessrecords

Koncerty premierowe:
28.01.2016 Lublin, Graffiti
29.01.2016 Toruń, Od Nowa
30.01.2016 Chojnice, Cynamon
31.01.2016 Warszawa, Proxima
04.02.2016 Gliwice
05.02.2016 Dzierżoniów
06.02.2016 Wrocław, Alibi Club
07.02.2016 Poznań