TSA, ARMIA i CORIA – najmocniejszy muzyczny akcent Europejskich Targów Muzycznych!

Foto: Adam Leniec/ MMP

Foto: Adam Leniec/ MMP

 

Już w najbliższą niedzielę, 29 listopada w Warszawie odbędzie się niezwykłe, koncertowe wydarzenie, na jednej scenie w ramach Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane 2015 wystąpi najmocniejszy muzyczny skład tegorocznej edycji Targów! Dwie kultowe formacje, które nie tylko definiują historię polskiej muzyki rockowej, ale też i niezmiennie w doskonałej formie wyznaczają w muzyce nową jakość, a także jeden młody zespół, który już obwołany został nadzieją polskiego rocka; TSAARMIA oraz CORIA!

Showcase odbędzie się w Sali Mikołajskiej w Pałacu Kultury i Nauki, zespoły wystąpią wg następującego harmonogramu:

19.00 – TSA

20.00 – Coria

21.00  – Armia

Każda z formacji przygotowała specjalny set na tę okazję, całość klimatycznym, akustycznym występem rozpocznie TSA, następnie na scenę wyjdzie Coria, a ostatnim punktem dnia będzie bezkompromisowa porcja dźwięków w wykonaniu legendarnej Armii.

Po każdym z koncertów fani będą mieli możliwość spotkać się z zespołami i podpisać płyty, które również będą dostępne. Premierowo, właśnie na Targach będzie można nabyć 3 wyjątkowe reedycje TSA – „TSA”, „Heavy Metal World” oraz „Spunk”, pierwsze od lat wznowienia, na nowo zremasterowane z oryginalnych taśm analogowych. Przed występem na Targach będzie można jeszcze zobaczyć TSA w Zabrzu (CK Wiatrak, 27.11) oraz w Gomunicach (Klub Muzyczny Bogart, 28.11).

W sprzedaży będzie także najnowszy studyjny krążek Armii, „Toń”, album którym ta fenomenalna formacja, której od lat przewodzi Tomasz Budzyński w wielkim stylu powróciła na muzyczną scenę. Fani zakupić będą mogli również inne płyty z dyskografii Armii oraz pozostałych projektów, w które zaangażowany jest ta jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci polskiej sceny muzycznej.

Również Coria, która na swoim koncie ma występy m.in. u boku Erica Claptona czy Soundgarden, wydała właśnie swój najnowszy album „Kwestia czasu” i właśnie ten krążek muzycy podpisywać będą na Targach.

Bilety na niedzielny koncert w cenie 29 zł można zakupić pod tym adresem:

https://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=19224

(bilety obowiązują do wejścia na Targi i konferencję w PKiN w godz. 11.00 – 19.00).

Zapraszamy!