Nowa odsłona projektu „Spacer po Warszawie” – singiel „Miodowa” autorstwa BARANOVSKIEGO

Robert Cichy kontynuuje muzyczną podróż po warszawskich ulicach, po premierze tym razem w towarzystwie BARANOVSKIEGO, który prezentuje trzeci singiel z projektu „Spacer po Warszawie”. 

Po singlach „Nowolipki” w wykonaniu Ani Dąbrowskiej i ”Grzybowskiej” w wykonaniu Magdy Dubrowskiej tym razem wyruszamy w muzyczną podróż ulicą ”Miodową”.

„Miodowa” to trzeci singiel z dziesięcioodcinkowego cyklu zatytułowanego „Spacer po Warszawie”, który skupia się na wybranych stołecznych ulicach, posiadających niepowtarzalny charakter i aurę.

Singiel „Miodowa’ to kompozycja Roberta Cichego i BARANOVSKIEGO, który jest także autorem tekstu do tego utworu. Producentem muzycznym „Miodowej” jak i pozostałych utworów na płycie jest Robert Cichy. 

Do każdego utworu powstały specjalne wizualizacje wyreżyserowane przez Piotra Onopę. Do każdego utworu powstały specjalne wizualizacje wyreżyserowane przez Piotra Onopę.

W utworze „Miodowa” BARANOVSKI śpiewa: „Śródmiejska królowa znów rozpościera dawny wdzięk. Czy to już jawa czy sen? Pokryła się złotem tafla miodowej rzeki.” Utwór trwa niecałe cztery minuty, dokładnie tyle ile potrzeba na przejście niedługiej, ale pełnej uroku ulicy Miodowej w Warszawie. To właśnie tej ulicy, przesiąkniętej historią i niepowtarzalnym klimatem, poświęcony jest utwór.

Producentem i wydawcą płyty „Spacer po Warszawie” jest Narodowe Centrum Kultury. Premiera albumu została zaplanowana na 12 lipca 2024 r.

14 kwietnia odbędzie się wydarzenie towarzyszące pod nazwą „Miodowa – muzyczny spacer po Warszawie”. Spacer rozpocznie się o godzinie 11:00 na pl. Krasińskich. 

Dla najwytrwalszych spacerowiczów przygotowany został konkurs z nagrodami. Zapisy na spacer możliwe pod adresem e-mail:info@warsawcoffeetour.com

Liczba miejsc jest ograniczona do 30 uczestników.

https://RobertCichyxBARANOVSKI.lnk.to/Miodowa