GABRIEL DELGADO POWRCA Z SINGLEM „TELL ME”

„Tell me” to utwórz gatunku electro-pop znanego producenta muzycznego i Dj’a – Gabriela Delgado. 

SŁUCHAJ WSTREAMIE: 

https://www.feiyr.com/x/BU9CY

Starannie dopracowana produkcja muzyczna leży po stronie Antidoto Records w osobie samego Gabriela Delgado – gwaranta wysokiej jakości, niezapomnianych wrażeń muzycznych. Magnetyzująca muzyka genialnie komponuje się z klipem, który został nagrany w klimatycznym i gorącym Los Angeles – co ciekawe, zwykłym iPhone’m. 

Zobacz klip: 

Gabriel Delgado, czyli od dzieciaka „zajaranego” prowadzeniem dyskotek do producenta muzycznego.

Jako nastolatek z dobrym uchem kochał muzykę i już w wieku 13 lat zaczął prowadzić dyskoteki, zaczynając od szkolnych. Mając 18 lat wyjechał do Włoch, gdzie poznał tajniki pracy Dj’a ,i wypracował własne techniki. Włoska stacja radiowa „Power Station 89.3 Roma’ szybko poznała się na jego talencie i zaprosiła do współpracy przy programie„The Night Dream”, gdzie miksował na antenie największe przeboje. Kiedy w jego kolekcji pojawiła się konsola Pioneera, wzięty DJ zaczął podbijać serca kolejnych włoskich stacji radiowych i ich słuchaczy, ciesząc się ogromną słuchalnością. Dzięki zdobytemu za granicą doświadczeniu i wiedzy dojrzał jako artysta a jego styl stał się globalnie rozpoznawalny. 

Gabriel Delgado zagrał w ponad dwustu klubach i dyskotekach w Polsce i za granicą. W swoim dorobku artystycznym ma już ponad 50 produkcji i remiksów.

Nawiązał współpracę z kilkoma wytwórniami w Polsce. W 2007 podpisał kontrakt z Amerykańską wytwórnią South Records. Ostatecznie w 2013 roku założył własną, niezależną wytwórnię fonograficzną Antidoto Records, dzięki której stale realizuje swoje muzyczne marzenia, a także pomaga te marzenia spełniać innym młodym artystom wspierając ich talenty. Wielu z nich można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. 

Gabriel Delgado absolutnie jest również właścicielem i marką wysokiej klasy Pokazów Laserowych.W 2013 założył agencję z Przestrzennymi Pokazami Laserowymi, które podczas występów artysty są niesamowitą atrakcją dla dyskotek i klubów w całej Europie.

GABRIEL DELGADO W SOCIAL MEDIACH:

https://www.instagram.com/gabriel_delgado_bitcoin/
https://www.facebook.com/gabrieldelgadobitcoin
https://www.facebook.com/profile.php?id=61556022361194

SŁUCHAJ:

https://www.beatport.com/artist/gabriel-delgado/65611
https://music.apple.com/pl/artist/gabriel-delgado/338987270
https://www.youtube.com/antidotorecords
https://www.junodownload.com/artists/Gabriel+Delgado/releases/
https://tidal.com/browse/artist/3987843
https://www.deezer.com/pl/artist/1703665