Lena Moonlight prezentuje rapowy singiel „NIC O MNIE”

To już trzeci singiel wokalistki w rapowej stylistyce, która obecnie najbardziej odzwierciedla osobowość Leny i kierunek, w którym chce podążać.
Polska kobieca scena rapowa zyskuje nową reprezentantkę, która jeszcze nieraz nas zaskoczy.Najnowszy singiel Leny Moonlight „NIC O MNIE” mówi o drodze do realizacji swoich marzeń i pasji pomimo przeciwności losu i nieprzychylnych postaw rówieśników. Pokazuje, że jeśli mamy cel, w który bardzo wierzymy, powinniśmy pamiętać, aby zachować dystans do opinii ludzi, z którymi może gdzieś się minęliśmy, ale którzy tak naprawdę nic o nas nie wiedzą. Często te opinie zostają z nami na całe życie, pozostawiają rany, a nie powinny być dla nas istotne.Singiel w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/lenamoonlightnicomnie

Do piosenki powstał dynamiczny, energiczny klip, swoją energią oddający klimat piosenki.

Lena Moonlight – bio:

W lipcu 2022 roku Lena wydała swój pierwszy singiel pt. „Stać cię na więcej”. Wakacyjny, popowy utwór został wydany wraz z niezwykle tanecznym i barwnym teledyskiem. W ślad za udanym debiutem, powstał kolejny popowy singiel „California”. W sierpniu 2023 Lena wydała kolejny utwór pt. „Ostatni raz”, w którym sięgnęła po brzmienie w stylu trap i R&B.

Kolejne jej single o tytułach „Money Moves” i „”Za ten luz” to utwory rapowe, rozpoczynające nową ścieżkę muzyczną Leny i odwołujące się do przeżyć artystki, która sama napisała do nich teksty. Jak mówi sama artystka, praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność.

Lena Moonlight jest dobrze znana ze swojej działalności w sieci. W social mediach ma prawie 4 miliony obserwujących.

Instagram: https://www.instagram.com/lena_moonlight/
TikTok: https://www.tiktok.com/@lena_moonlight