Mariusz Wawrzyńczyk hipnotyzuje nowym singlem!

Piosenka „Hipnotyzuj mnie” to propozycja zwycięzcy 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty„.
Miłość jest jak feniks- nieustannie się odradza. Gdy po zakończonej, wieloletniej relacji myślimy, że już nic Nas lepszego nie czeka, pojawia się na Naszej drodze nowa osoba, o której względy zabiegamy. Najważniejsze jest to, by wiedzieć kiedy powiedzieć „stop” i rozstać się z godnością. Odejść, dać od siebie odpocząć, zacząć życie na nowo.  To  piosenka, która zmusza do refleksji. Nawiązać relacje między sobą  jest ciężko a utrzymać ja jeszcze trudniej, dlatego też warto zastanowić się nad znaczeniem wypowiadanych przez siebie słów – mówi Mariusz Wawrzyńczyk.

Najpierw powstała muzyka. Jej autorem jest Marcin Nierubiec, który pisze utworu dla topowych polskich artystów: Maryli Rodowicz, Izabeli Trojanowskiej czy Dody. Produkcja zajął się Andrzej Jaworski, a za brzmienie odpowiada Albert Markiewicz, który masterował hity dla Tribbsa, Smolastego, czy Roxy Węgiel i Viki Gabor.

Singiel w serwisach streamingowych:
https://link.emuze.me/mariuszwawrzynczykhipnotyzujmnie

Teledysk:

Mariusz Wawrzyńczyk – bio:

Dla Mariusza Wawrzyńczyka  komponują  najwybitniejsi polscy kompozytorzy tacy jak  Adam Abramek, Paweł Sot, Marek Kościkiewicz, Marcin Nierubiec, Seweryn Krajewski, Romuald Lipko czy Tomasz Lubert. Artysta zaśpiewał także w duecie z Krzysztofem Jaryczewskim i Anią Rusowicz, a jego nowa wersja znanego hitu Bajmu „Biała armia” wzbudziła zachwyt i aprobatę Beaty Kozidrak. W 2018 ukazał się jego debiutancki album „Zawsze pod wiatr”.

Mariusz ma na koncie wiele zaskakujących muzycznych współprac. Piosenkarz dołączył do Rodrigo Massa (brazylijski aktor i piosenkarz) i kostarykańskiego DJ-a Mau Hernándeza w remiksie piosenki „La Fiesta”. Powstała świeża, chwytliwa i zmysłowa wersja, do której dodano polskie zwrotki, aby uzupełnić wersję hiszpańską. Wawrzyńczyk nagrał także duet z raperem SPONTANEM w utworze „Wielu z nich”.

W czerwcu 2020 r. artysta opublikował wideoklip do piosenki „Chcę Ci powiedzieć”. W teledysku pojawiają się znane postaci z polskiego show-biznesu, takie jak: Agata Młynarska, Urszula Dudziak, Qczaj, Dagmara Kazimierczak („Królowe życia”), Marta Manowska, Majka Jeżowska, Alicja Węgorzewska, Kasia Wilk, Patrycja Wieja (zwyciężczyni programu „Projekt Lady”), Łukasz Jemioł oraz Kasia Węsierska (prezenterka Radia Eska).

Z kolei rok 2021 przyniósł mu dwie premiery. Jedną z z nich był utwór „Królowie życia”. To kompozycja Juliusza Kamila,, który ma na swoim koncie przeboje napisane dla Roxie Węgiel, Viki Gabor czy Alicji Szemplińskiej. Z kolei w styczniu 2021 r. Mariusz udostępnił utwór „Czas”, który został skomponowany  specjalnie dla niego przez zmarłego w lutym 2020 legendarnego kompozytora i lidera Budki Suflera, Romualda Lipko. Na początku 2022 wokalista opublikował piosenkę „Nie budź mnie”, którą skomponował mistrz polskiej piosenki, Seweryn Krajewski (ponad 100 tysięcy wyświetleń).

Mariusz ma w dorobku wiele wyróżnień scenicznych. Zdobył drugie miejsce („Srebrny Kamerton 2022″) na II Festiwalu Polskiej Piosenki organizowanym przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. Podczas przeglądu konkursowego Mariusz Wawrzyńczyk stanął w szranki z legendami polskiej muzyki rozrywkowej – zespołem Skaldowie, Lorą Szafran, Michałem Wiśniewskim i Mirosławem Czyżykiewiczem. Został też wyróżniony na III Festiwalu „Kryształowy Kamerton 2023″ (stanął na podium razem z Januszem Radkiem i Danutą Błażejczyk).

Mariusz Wawrzyńczyk wystąpił w wielu muzycznych przedsięwzięciach, takich jak  koncert „Wszystko jest poezja” oraz „Ta noc do innych jest niepodobna”, odbywający się podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jego piosenki prezentowane są w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych. Szerszej publiczności dał się poznać w programie „Szansa na sukces” (TVP2) oraz „Bitwa na głosy” (TVP2) w grupie Urszuli Dudziak.

Wokalista w 2020 zaangażował się w akcję dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie nagrał utwór „Jest taki dom” wspólnie z plejadą polskich aktorów, min. z Małgorzatą Kożuchowską,  Danielem Olbrychskim czy Olgą Bończyk.